fbpx

Що чекає на кожен знак Зодіаку в День святого Валентина – ось прогнози астрологів!

Що чекає на кожен знак Зодіаку в День святого Валентина – ось прогнози астрологів

14 лютого – далеко не звичайний день для закоханих! У той час як Венера в Рибах грає роль Купідона, щоб запропонувати одним можливість оживити своє любовне та світське життя, інші не отримають користі від позитивного впливу цієї планети і матимуть менш хороший День Святого Валентина. Дізнайся, чи ти один із щасливчиків на святі кохання!

Скоро День святого Валентина! Можливість для багатьох знаків зодіаку мислити нестандартно і традиційний букет червоних троянд. Венера, планета кохання, в знаку Риб, буде відтінена романтизмом. Але ця конфігурація також може піддавати певні знаки зодіаку вразливості та дратівливості в парі.

Який астрологічний прогноз на День Святого Валентина для всіх знаків Зодіаку?

Зустрічі, кохання з першого погляду та розчарування… під час свята кохання можливо все! Які знаки Зодіаку мріють про День Святого Валентина? А хто ті, хто не оцінить того, що їм приготоване 14 лютого? Ось і всі астрологічні прогнози.

Овен

Цього року знаку Овна було б корисно провести День святого Валентина наодинці. Це ідеальний час, щоб підвести підсумки свого любовного життя. Протягом цього дня він повинен бути уважним до своїх почуттів, щоб зробити важливий вибір для свого романтичного майбутнього.

Телець

Тельцям буде нічого доводити під час Дня святого Валентина. Цьому земному знаку не знадобиться певна дата, щоб поділитися своєю любов’ю. Але чуттєвість і задоволення все одно будуть. Він також використає цей день, щоб показати свою любов друзям і колегам.

Рак

14 лютого Рак буде дуже присутній для своєї родини. Він міг розділити гарні моменти в їхній компанії. Це також буде можливість позбутися певних звичок і рутини, які не відповідають зародженню нових стосунків.

Лев

Лев міг би приємно провести День Святого Валентина, якби він більше зосереджувався на головному, чи то в його житті як пари, чи в професійному житті. Замість того щоб вибирати подарунок в останню хвилину, представник цього знака Вогню повинен не поспішати, щоб піднести подарунок, який переконає другу половинку в її справжніх намірах.

Діва

Знак Діви, точний і раціональний, ризикує бути переповненим дуже сильними почуттями під час Дня святого Валентина. День може бути дуже романтичним, якщо йому вдасться визначити очікування свого партнера. Прощення та прийняття іншого також можуть відігравати фундаментальну роль у його стосунках.

Терези 

Терезам було б розумно не використовувати роботу як втечу. Цьому Повітряному знаку краще приділяти час своєму партнеру і зосереджуватися на власних задоволеннях, а не відповідати на вимоги інших. Наприклад, він міг запланувати відпустку зі своєю другою половинкою.

Скорпіон

Будинок стане улюбленим місцем Скорпіона під час Дня святого Валентина. Він міг прийняти особливу людину у свій дім або відвідати її . У нього буде безліч ідей для подарунків і неймовірних нарядів на вечір.

Стрілець

Стрільці не завжди виявляють свої почуття. 14 лютого йому настане час зробити рішучий крок і висловити інтерес до людини, яку він цінує в оточенні. Він нарешті набереться сміливості подзвонити їй або попросити її супроводжувати його у важливому дійстві…

Козоріг

День Святого Валентина стане ідеальним часом для знака Козерога, щоб відпочити, зробити крок назад і дати відповіді на свої сумніви. Він намагатиметься краще зрозуміти свої почуття та визначити свої справжні очікування у стосунках.

Водолій

Як і знак Козерога, день 14 лютого ознаменується невеликим епізодом саморефлексії. Для нього настане час зрозуміти свої стосунки з іншими, щоб оживити своє життя в парі. Тоді цей знак Повітря скористається цим моментом, щоб повідомити про свої потреби своїй другій половині. Проте йому доведеться підібрати правильні слова, щоб уникнути непотрібної напруги.

Риби

Нарешті, знак Риб проводить день, сповнений романтики та легкості. Венера, що проходить через його знак, переповнює його хорошими ідеями, щоб створити особливу романтичну подію чи досвід. Одне можна сказати точно, всі умови будуть дотримані, щоб жити справжнім сном наяву!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page