fbpx
гороскоп
Що готує українцям тиждень 20-26 червня: зірки віщують деяким знакам Зодіаку піти на поступки у стосунках а комусь потрібно обмірковувати кожну дію. Комусь доведеться зіткнутися із заздрістю суперників, хто може розраховувати на додатковий дохід, а кому не варто квапити події. У цілому – дуже вдалий тиждень

Що готує українцям тиждень 20-26 червня: зірки віщують деяким знакам Зодіаку піти на поступки у стосунках а комусь потрібно обмірковувати кожну дію.

Овен

На цьому тижні для Овнів будуть переважати позитивні тенденції. Ви будете сповнені енергії та життєвих сил. Рішення навіть найскладніших завдань буде займати менше часу. Ваша мотивація і впевненість в собі зростають і допомагають домагатися високих результатів. Колективна робота допоможе швидше досягти поставлених цілей і реалізувати намічене. Важливо зберігати доброзичливу атмосферу в колективі й не вступати в перепалки. У взаєминах з родичами проявляйте більше делікатності. Не потрібно будь-що наполягати на своєму, компроміси допоможуть уникнути серйозних конфліктів.

Тілець

Тільці на цьому тижні як ніколи впевнені в своїх силах і можливостях! Сприятливий період для встановлення ділових зв’язків. Знайомство з впливовими людьми збагатить ваші кар’єрні можливості. Ваші ідеї викликають інтерес і підтримку оточуючих, вам легко вдається залучити союзників на свою сторону. Ви дуже добре ладите з тими, хто вам найбільше дорогий, і, схоже, ви надаєте великий позитивний вплив і на інших людей, яких зустрічаєте. Навіть якщо час від часу між вами і вашим коханим виникають розбіжності, ви легко знаходите компроміси.

Близнюки

Ваші динамічні методи і креативність значно допомагають просувати будь-який проект, за який ви беретеся. Рівень ефективності та уважності, який ви показуєте, зміцнює вашу позицію на робочому місці та дозволяє вдало дипломатично вирішувати будь-які поточні суперечки. Максимально використовуйте довіру, якою ви володієте, проявляючи увагу до своїх друзів і тим, про кого ви найбільше дбаєте, дайте їм знати, як ви цінуєте те, що вони роблять для вас, і наскільки важлива підтримка, яку вони вам надають. Якщо у вас є партнер, ви відкриєте для себе нові грані спільного життя, пробуджуючи романтику і чуттєвість.

Рак

На цьому тижні Ракам не завадить повчитися стриманості. Вам може здаватися, що оточуючі роблять все, щоб спровокувати вас на реакцію, проте варто зберігати спокій і не піддаватися емоціям. Ваша надлишкова енергія проривається в поганому настрої. Очевидно, що це неприйнятно для тих, кого Ви знаєте, самодисципліна і компроміс вам просто необхідні в ці дні – вони ваші ліпші друзі. У професійній діяльності обов’язків додається і ви можете відчути збільшене навантаження. Воно матиме негативний вплив на ваше особисте життя. Дрібні непорозуміння, здається, приводять вас в дисбаланс. Ви не вирішите свої проблеми, кричачи на тих, кого любите. Утримайтеся від таких спалахів і дійте більш раціонально.

Лев

Вражаючи інших своїм рівнем компетентності, ви можете продемонструвати, що виконання нових і складних завдань-це хороша перевірка ваших здібностей. Ви хочете показати, наскільки ви здібні, і продемонструвати свій ентузіазм тим, хто найважливіший для вас. Ви розслаблені і спокійні, здатні успішно впоратися навіть з найскладнішими завданнями. Не обмежуйте себе рутинними завданнями, а відразу приступайте до більш складних проектів. Ваші колеги по роботі будуть більше цінувати вас за вашу компетентність і впевненість в собі, авторитет в колективі зросте. Проводьте більше часу зі своєю другою половинкою, літо найкращий час, щоб повернути вогники у відносини.

Діва

Ви здатні бути надзвичайно продуктивним і досягати успіху у всьому, що робите. Однак будьте обережні і не реагуйте надмірно, якщо відчуваєте загрозу; ви схильні реагувати запально або навіть нечутливо. Стримуйте себе, якщо вам протистоять, і утримуйтеся від створення ворогів або від спокуси навмисно провокувати інших, подібна поведінка дуже непродуктивна і може викликати у вас небажані проблеми. Час від часу відступайте назад і використовуйте свою енергію цілеспрямовано і розважливо. В особистих стосунках може панувати напруга між вами і вашим партнером, постарайтеся поговорити по душам, уникаючи непотрібних суперечок і з’ясування відносин.

Терези

Представники знака стихії повітря наступного тижня можуть бути просто нестерпними. Ви пред’являєте оточуючим завищені вимоги і намагаєтеся нав’язати їм свою точку зору досить нетактовними методами. Замість цього постарайтеся зберегти і показати кращі сторони вашої особистості. Заохочуйте інших і наділяйте їх оптимістичною підтримкою. Вони дійсно цінують увагу та розуміння, які ви можете дати їм. Імпульсивні і необдумані дії можуть привести до конфлікту з коханою людиною. Краще двічі подумайте, перш ніж робити щось, про що потім можна буде пошкодувати.

Скорпіон

Хоча ви відчуваєте себе впевнено і готові вдосконалюватися як на роботі, так і в особистому житті, вам легко втратити контроль і вплутатися в суперечки, які можуть викликати проблеми. На цьому тижні варто обмірковувати кожну свою дію і наслідки своїх вчинків. У професійній діяльності ви легко досягаєте успіхів. Не виключено, що у вас вийде знайти додаткове джерело доходу, який зміцнить і покращить фінансове становище. У відносинах зі своєю другою половинкою виникне почуття ревнощів. Перш ніж накручувати себе, постарайтеся спокійно поговорити з партнером по душам.

Стрілець

На цьому тижні Стрільці рішучі та цілеспрямовані. Ви не пасуєте перед труднощами і домагаєтеся блискучих результатів. Ділові переговори проходять успішно, вам вдається почати плідну співпрацю або підписати вигідні угоди. Ваші самовладання і почуття справедливості допоможуть вирішити суперечку двох сторін і знайти вихід з ситуації, що склалася. В особистому житті Стрільців можливі приємні зміни. Ваші привабливість і чарівність на максимумі, ви в центрі уваги протилежної статі. Один з ваших нових знайомих може виявитися людиною, яка змінить кардинально ваше життя.

Козеріг

Козероги на цьому тижні повинні витрачати енергію раціонально, не намагаючись переконати оточуючих у своїй правоті. Люди все одно залишаться при своїй думці, а ви можете помітити, що витратили багато сил, які могли піти на корисну справу. У разі спокуси посперечатися з іншими, набагато краще поступитися, особливо якщо предмет суперечки не має великого значення. У професійній діяльності важливо правильно розставити пріоритети та зосередитися на виконанні важливих завдань. Ваші впертість і владність можуть дратувати вашого партнера, проявіть більше делікатності та здатності йти на поступки, щоб уникнути розбіжностей.

Водолій

На цьому тижні Водоліям посміхнеться удача у розв’язанні фінансових питань. Ви зможете знайти додаткове джерело заробітку, розрахуватися за боргами та кредитами. Не виключені солідні грошові надходження та цінні подарунки. Хороший тиждень для налагодження ділових відносин і початку співпраці. Успішно проходять переговори, ви зможете переконати у своїй правоті навіть запеклих скептиків. Ваші професійні успіхи можуть викликати заздрість конкурентів, не дозволяйте їм привласнити ваші досягнення. Невелика подорож зі своєю другою половинкою допоможе розбавити побут, привнести яскраві емоції та пробудити пристрасть.

Риби

На цьому тижні ваша життєва енергія на максимумі і це дозволить зробити багато корисного не тільки для себе, але і для оточення. Люди частіше звертаються до вас за порадою і ви прагнете допомогти багатьом, не жертвуючи власними інтересами. Поки ви визначаєте пріоритети того, що важливо, ви, швидше за все, досягнете успіху. Ви здатні звертати увагу на деталі, не вимагати занадто багато чого, досягати поставлених цілей і брати на себе повну відповідальність за результат. Набагато краще працювати над меншою кількістю завдань і досягати чудових результатів. Взаємини, які почнуться на цьому тижні мають всі шанси отримати серйозне продовження, якщо ви не будете квапити події.

Всім мирного і плідного тижня!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.