fbpx

Що кому перепаде в “день сміху”: незвичайний гороскоп на 1 квітня для всіх знаків Зодіаку. Кому варто з розумінням віднестись до цього дня, а кому реально буде не до сміху, через втрачені фінанси!

Що кому перепаде в “день сміху”: незвичайний гороскоп на 1 квітня для всіх знаків Зодіаку. Кому варто з розумінням віднестись до цього дня, а кому реально буде не до сміху, через втрачені фінанси!

Щоденний гороскоп на суботу, 1 квітня 2023 року – Овен, Телець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби

Щоденний гороскоп на суботу, 1 квітня 2023 року для всіх знаків Зодіаку. Перше квітня для багатьох з нас не буде радісним. Хто потрапить у пастку жартівників, а хто обдурить інших? Дізнайтеся, прочитавши свій гороскоп.

Щоденний гороскоп на 1 квітня 2023 року показує, що для деяких знаків зодіаку 1 квітня буде непростим днем. Однак є й ті, хто знайде в його ідеї чудове. Тельцю і Козерогу не доведеться стримуватися в жартах, але їх жеpтвою може стати Діва, першоквітневі жарти якої доведуть до сліз. Подивіться, чи станете ви теж ласим шматком для жартівників.

Овен (21 березня-19 квітня)

Овен не любить, коли над ним знущаються, тому сьогодні він буде особливо пильним. Але йому слід бути обережним, щоб не переборщити з підозрілістю. Може виявитися, що він не повірить тому, хто буде з ним абсолютно чесним.

Телець (20 квітня-20 травня)

Телець сьогодні поповнить ряди жартівників. Чергові жарти вилетять з його голови в одну мить, і деякі з них справді божевільні. Він повинен бути обережним, щоб не перестаратися і нікого не образити своїми словами. Якщо йому це вдасться, він стане душею компанії.

Близнюки (21 травня-20 червня)

Близнюки будуть в товариському настрої і бажають весело провести час. Тому першоквітневі жарти їм не страшні. Сьогодні вони покажуть один одному величезну дистанцію, але й збентежать жартівників, які не матимуть розуму.

Рак (21 червня-22 липня)

Рак сьогодні не повинен виходити з ладу. Для нього буде набагато краще провести день наодинці з коханою людиною і сховатися від світу, повного жартів. Він може не опинитися в реаліті, де над ним хтось висміює.

Лев (23 липня-22 серпня)

Лев не любить 1 квітня, але цього разу він легко переживе цей день. Цікаво, що він навіть вирішує пожартувати над близькими йому людьми. Завдяки цьому він буде залишатися в чудовому настрої протягом усього дня.

Діва (23 серпня-22 вересня)

Сьогодні Діва не матиме дистанції до себе, і всі першоквітневі жарти можуть її дратувати. Хтось її “накрутить” до того, що до сліз доведе. Їй слід трохи розслабитися і зрозуміти, що це просто нешкідливий жарт.

Терези (23/09-22/10)

Терези сьогодні вирішать бути спокійними і розуміючими. Вона зрозуміє, що таким чином набагато легше пережити День сміху, ніж дратуватися на жартівників, яким все одно байдуже на її бунт. Адже 1 квітня живе за своїми законами.

Скорпіон (23.10-21.11)

Скорпіон сьогодні буде підстерігати, щоб не нарватися на якихось пустунів. Він почне робити все можливе, щоб не потрапити в пастку. І йому це цілком вдасться – хіба що хтось із близьких вирішить над ним познущатися.

Стрілець (22.11-21.12)

Стрільцям сьогодні буде не до жартів, оскільки вони зрозуміють, що нещодавно витратили всі свої заощадження. Йому слід подумати, як відкласти трохи грошей на важкі часи. Він зовсім забуде, що сьогодні перше квітня.

Козеріг (22 грудня-19 січня)

Козеріг буде цікавим і може дратувати оточуючих. Особливо, коли він починає відпускати неприємні жарти, які, на його думку, будуть смішними, але насправді виявляються жорcтокими по відношенню до того, кого він видає.

Водолій (20 січня-18 лютого)

Водолій сьогодні стане душею “вечірки” і почне всіх об’єднувати. Коли хтось кривдить іншу людину, він одразу перетворює це на жарт. Він буде відмінним переговорником і врятує своїх близьких від першоквітневих злодіянь.

Риби (19 лютого-20 березня)

Риби сьогодні не налаштовані на жарти, але вони не будуть їх так сильно турбувати. Вони мають намір чіплятися за людей і стати душею вечірки, тому повинні поважати, що сьогодні День сміху. Їх посмішка приверне чиюсь увагу.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page