fbpx

Що кожен знак Зодіаку може почати робити опівночі 31 грудня, щоб правильно почати 2023 рік

Що кожен знак Зодіаку може почати робити опівночі 31 грудня, щоб правильно почати 2023 рік

З огляду на таку кількість захоплюючих астрологічних транзитів на горизонті, обов’язково визначте свої наміри та підготуйтеся до того, що для вас приготує 2023 рік.

Кожен рік приносить нову енергію, а разом з нею й можливість почати все заново або прийняти добрі рішення.

Завжди буде серія астрологічних зсувів і транзитів, які посилять певні сфери вашого життя, але в кінцевому підсумку від вас залежить, чи мудро використовувати енергію. І якщо ви плануєте працювати над своїми довгостроковими цілями наступного року, вам слід звернути увагу на свій 10-й будинок (він же середина неба).

Те ж саме стосується вашого шостого будинку, оскільки він пов’язаний з вашими щоденними ритуалами, розпорядком і відданістю.

Отже, незалежно від того, чи ви підприємець, чи хочете покращити свої найприземленіші звички, ви завжди будете потрапляти до вашого шостого дому належної обачності.

Овен

Вимкніть телефон на годину (або більше), щоб безперервно проводити час із собою. Час, коли ви можете читати, слухати музику, вести щоденник або проводити час зі своїми думками. Немає значення, як ви проведете цю годину, якщо ви відключитесь і зосередитесь на своєму теперішньому, на тому, що фізично перед вами.

Телець

Щоранку робіть собі комплімент, дивлячись у дзеркало. Це може бути зосереджено на вашій зовнішності або вашій особистості. Просто не забудьте почати день, сказавши щось приємне собі, нагадавши собі про свої сильні сторони.

Близнюки

Почніть видаляти облікові записи в соціальних мережах, через які ви можете почуватися погано. Або принаймні відписатися від їхніх публікацій, якщо ви цього не дуже хочете. 2023 рік буде дуже позитивним, тому вам потрібно відсіяти всіх, хто намагається змусити вас відчувати себе винними або соромитися того, ким ви є.

Рак

Почніть стежити за тим, що ви робите. Ви можете зробити це за допомогою безкоштовного додатку або записавши все у свій календар. У будь-якому випадку це допоможе вам тримати себе відповідальним і залишатися мотивованими для досягнення ваших цілей. Це простий спосіб залишатися на шляху.

Лев

Робіть більше перерв у роботі чи домашніх справах. Замість того, щоб виснажувати себе та виснажувати свою енергію, обов’язково виділіть кілька хвилин, щоб зайнятися чимось розслаблюючим, будь то прослуховування улюбленої пісні, прогулянка по парку або гра з домашнім улюбленцем.

Діва

Робіть комусь хоча б один комплімент на день. Поширюйте доброту всіма можливими способами. Ви не тільки змусите інших почуватися краще про себе, але це також змусить вас почувати себе краще, і це спонукатиме вас помічати хороше в інших, а не погане.

Терези

Ведіть щоденник вдячності. Запишіть, за що (і кому) ви вдячні, що є у вашому житті, щоб нічого не сприймати як належне. Це також стане в нагоді у ваші погані дні, щоб ви могли гортати сторінки та згадувати хороші моменти, позитив, причини, чому ви повинні зберігати надію.

Скорпіон

Мийте посуд, як тільки поїсте. Замість того, щоб дозволяти речам накопичуватися в раковині, мийте посуд, як тільки закінчите їсти. І прибирайте, поки готуєте, а не чекайте кінця. Буде легше робити все по ходу, ніж робити все в кінці.

Стрілець

Приділяйте п’ять-десять хвилин на день прибиранню. Ви можете навести порядок на своєму столі, викинути застарілі речі з холодильника або просто видалити старі повідомлення з папки “Вхідні”. Просто зробіть щось, щоб ваш простір був трохи менш захаращеним. Коли ваш простір буде вільним, ваш розум буде чистим.

Козоріг

Призначте зустрічі на рік. Замість того, щоб чекати до останньої хвилини, щоб записатися на прийом, щоб подбати про себе, ваші зуби та лікаря, призначте їх зараз. Ви навіть можете запланувати побачення або заходи із зайнятими друзями чи коханими, щоб знати, що протягом року ви будете бачитися в певний час.

Водолій

Слідкуйте за тим, скільки води ви п’єте. Ви чули це тисячі разів раніше, але вода є надзвичайно важливою складовою залишатися здоровим і щасливим. Переконайтеся, що ви добре зволожені, щоб ваша шкіра залишалася чистою та живою.

Риби

Скажи ні, коли цього хочеш. Замість того, щоб робити мільйон справ, починайте новий рік повільно. Не змушуйте себе робити все за всіх. Не змушуйте себе займатися діяльністю та взаємодіями, яких ви б уникали. Приймайте лише те, що ви можете (і хочете) робити чи керувати.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page