fbpx
життєві історії
Що мама, що друзі та родичі, наголошували Валентині, щоб та оформила покупку омріяної квартири в Києві, ще до того, як піде з Мирославом до РАЦСу. Дівчина тягнула до останнього. Її наречений корінний киянин, живе з мамою в старенькій хрущовці. – Сонце, не спіши з покупкою. Давай разом підберемо гарний варіант. А щоб тобі спокійніше було, оформимо її лише на твоє ім’я

Що мама, що друзі та родичі, наголошували Валентині, щоб та оформила покупку омріяної квартири в Києві, ще до того, як піде з Мирославом до РАЦСу. Дівчина тягнула до останнього. Її наречений корінний киянин, живе з мамою в старенькій хрущовці. – Сонце, не спіши з покупкою. Давай разом підберемо гарний варіант. А щоб тобі спокійніше було, оформимо її лише на твоє ім’я.

Валентина поїхала “підкорювати столицю” відразу після закінчення вузу. Треба сказати, що підкорення пройшло досить успішно, правда не за фахом.

Вона ще зі шкільних років була захоплена всякими фітнесами і програмами схуднення, а потім пройшла додаткові курси, отримала сертифікати і монетизувати свої таланти.

За п’ять років життя в режимі економії, вона змогла накопичити на однокімнатну квартиру в Києві. Може для когось це не бозна-які гроші, але за мірками провінції – цілий статок.

Це вам не іпотеку в маленькому районному центрі придбати. Рік тому вона зустріла свого принца. До речі, киянин. Тільки живе з мамою в однокімнатній хрущовці.

Так склалося, що пропозиція руки і серця збіглася за часом з фіналом накопичення потрібної суми за цю квартиру. Валентина вже звикла жити скромно, тому витрачати зароблені гроші на торжество не хотіла.

Вирішили посидіти після реєстрації з батьками і свідками. Витрати тільки на сукню, ресторан і фотосесію. Ціна питання – не космос.

Порадилася з мамою і подругою: ті одностайно радили оформити покупку квартири до весілля. Бо мало что – він частку мати буде. Валя сказала нареченому, що незабаром планує покупку житла.

Той запропонував зробити це пізніше, а оформити тільки на Валю – “щоб тобі спокійніше було”. Дівчині це не сподобалося. Вона проконсультувалася у юриста.

Виходило, що навіть якщо оформити квартиру тільки на неї, то житло все одно буде вважатися спільно нажитим і ділиться при розлученні.

Довгоочікувана покупка квартири вже не приносила такої радості, як вона очікувала. Втім, як і майбутнє торжество. В результаті за наполяганням мами дівчина купила квартиру за 2 тижні до весілля. Нареченому не сказала.

Весілля минуло, як і було заплановано, залишивши на пам’ять красиві світлини.

Через тиждень “наречений дозрів”: підемо, мовляв, Валентино, квартири вибирати. А Валя показала йому адресу на карті і фото вже придбаної квартири.

Був скандал в дусі “це наскільки ж ти мені не довіряєш, раз так поступила”. Новоспечений чоловік грюкнув дверима і пішов до мами. “Значить не твій принц” – діагностувала подруга.

“Не ходи за ним” – порадила Валентині мама. Він повернувся, але “тріщина” розросталася. Вони встигли розлучитися раніше, ніж Валя закінчила ремонт у новій квартирі.

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page