Що підготували на завтра нам передбачення по Таро? Гороскоп на середу 23 листопада -2022: всі знаки зодіаку отримали новини, комусь гроші, комусь любов з великої букви, а комусь і халепа, що поробиш. Зірки непередбачувані

Що підготували на завтра нам передбачення по Таро? Гороскоп на 23 листопада -2022: всі знаки зодіаку отримали новини і цінні поради!

Гороскоп на середу, 23 листопада 2022 року, за картами Таро передбачає яскравий і водночас складний день більшості знаків Зодіаку. Він буде присвячений вирішенню проблем та складних завдань.

Деяким представникам зодіакального кола у середу особливо пощастить і вони швиденько розберуться із труднощами, тоді як іншим “світить” тривала робота.

Овен – Путівник

У цей день вам захочеться залишитись на самоті. Втекти від шумної компанії – це те, про що ви постійно думаєте останнім часом. Подумайте про подорож на самоті. У такому разі ви зможете отримати відповідь на питання, яке хвилює вас. Ваше бажання усамітнитися підказує вам сам Всесвіт – це піде вам на користь.

Телець – Правосуддя

Тільцям гороскоп за картами Таро обіцяє зустріч з поняттями чесності та обов’язку. Ви знаєте, якими істинами повинні керуватися і йдете наміченим шляхом. Таро рекомендують не зраджувати собі і залишатися на боці світла.

Близнюки – Сімка Кубків

Сімка Кубків говорить про можливість ілюзії і навіть обману цього дня. Але хто обманюватиме вас, або кого обманюватимете ви – невідомо. Є шанс що, переконавши себе в якійсь істині чи правильності ідеї, ви будете лукавити із самим собою. Краще відразу прийняти хай і болісну, але правду – для вашого ж майбутнього.

Рак – Верховна Жриця

Вам випала карта найвищого духовного знання, інтуїції та осяянь. Схоже, завтра вам відкриються деякі аспекти життя, про які інші навіть не здогадуються. Якесь п’яте почуття даватиме відповіді на всі запитання, і ці відповіді – правильні.

Лев – Дев’ятка Денаріїв

Дев’ятка Денаріїв – карта матеріального та духовного задоволення. У середу 22 листопада ви будете радіти з того, що маєте, ви будете впевнені в завтрашньому дні і оптимістично налаштовані. Ви напрацювали собі позитивну енергетику на найближчий рік, тому – все буде добре.

Діва – Двійка Жезлів

Ця карта символізує складний вибір. Здається, хтось на вас впливатиме і навіть вимагатиме прийняти остаточне рішення. Ви ж перебуваєте у збентеженому стані і зовсім не готові до цього. Навіть не морочтеся – робіть так, як зручним вам незважаючи на оточуючих!

Терези – Двійка Кубків

У цей день на вас чекає радість і натхнення. День сповнений позитивних емоцій. Гарний настрій вам подарує хтось із оточуючих, кого ви поки що не оцінили за заслугами. Але зовсім скоро все зміниться. Будьте готові до того, що доля піднесе важливий урок і найважливіше – засвоїти його.

Скорпіон – Четвірка Мечів

Гороскоп за картами Таро обіцяє вам небажання працювати і навіть ліньки цього дня. Карта означає “паузу”, зупинку в діяльності, втому та самотність. Так, такі періоди рано чи пізно бувають у кожної людини. Але обережно: занадто довге затишшя може призвести до депресії.

Стрілець – Імператриця

Імператриця – карта плодів, які ви збиратимете як результат вашої діяльності. В середу вас переповнюватимуть ідеї. І наслідки від їхньої кількості та якості прийдуть до вас негайно. Щоб вони були позитивними, працюйте старанно!

Козеріг – Вісімка Денаріїв

Ця карта говорить про те, що ваша доля – у ваших руках. Зірки кажуть, що сьогодні все залежить від того, який шлях ви оберете – прийняти щось нове або відмовитися і продовжувати діяти по-старому.

Змінюватися завжди потрібно, але спочатку не звалюйте на себе занадто великий вантаж, робіть все потупово – це залог успіху, так ви уникнете помилок.

Водолій – Паж Жезлів

Паж оголошує про нове починання у будь-якій справі чи проекті. Це означає, що сьогодні ви можете отримати важливе повідомлення щодо кар’єри, навчання чи професійного зростання.

Краще цю новину прийняти – це допоможе вам осягнути новий ступінь розвитку, а також відкрити ті сторони та можливості, про які ви навіть не здогадувалися і досягти намічених цілей.

Риби – Вісімка Кубків

Ця карта Таро стверджує, що вас усе втомило і не радує. Їжа здається не смачною, стосунки – нудними. Вам хочеться облишити все, а ось що бажаєте отримати натомість – самі не знаєте.

Як рішення – можете спробувати піти на пошуки нової долі, але краще просто змінити кут зору і подивитися на своє нинішнє життя і становище ніби збоку, як на життя іншої людини. Це допоможе розібратися в собі.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.