fbpx

Що-що? Міцне слівце, як кажуть мій чоловік і кум, недопустиме з прекрасних жіночих вуст? Не жіноча це справа – міцнословити? А гроші заробляти, стіл полагодити, торби на 9 поверх заносити, машину помити – це, вибачте, жіноча? Велосипеди змастити, плитку покласти – жіноча. Сифон чи прокладку в крані поміняти – жіноча. Штукатурити і проводку тягти – жіноча. Я в рекламному відділі працюю, чоловік на заводі

Ми з чоловіком разом вже 13 років, три до весілля і 10 – у шлюбі.

Зустрічалися ми довго, придивлявся він довго, пропозицію робив ще довше. Але зробив все ж.

Багато ми пройшли за ці роки разом, вогонь, воду і мідні труби, як говорять.

Син народився, йому 7 років зараз.

У мене – вища освіта, працюю я в рекламному відділ крупного видавництва.

У чоловіка освіти, крім ПТУ, немає. Він працює на заводі зварювальником.

І все добре у нас, але постійно я останнім часом вислуховую від чоловіка дорікання про міцне слівце. Він, мовляв, он на заводі працює і такі слова не вживає навіть з мужиками в компанії, а я, людина освічена і інтелігентна, дозволяю собі в повсякденному житті простонародні красномовні вислови і міцні словечка!

Звичайно, це по ситуації, але так, вони у мене частенько проскакують.

Чоловік каже постійно, що це дуже не гарно, неприпустимо з жіночих чарівних вуст, забороняє мені такі слова вживати, прямо до сварок.

Говорить, не жіноча це справа! І кум наш його підтримує, який часто до нас на посиденьки заглядає.

Ось і вчора зібралися ми знову за столом, кум на свою жінку нарікає, що вона грішить словечками мужицькими постійно, а мій сидить і на мене поглядає, каже:

– Що, Оленко, нам таке не знайоме? У нас же такого немає?.. – і дивиться на мене з іронією.

Ох, як накрило ж мене!

Добре, жінка – тендітне створіння, вона не повинна використовувати таку грубу лексику, окей, це не жіноча справа.

А гроші заробляти, стіл полагодити, торби на 9 поверх заносити, машину помити – це, вибачте, жіноча?

Велосипеди змастити – жіноча. Плитку у ванній покласти, поки він на роботі, – жіноча. Он цілий ряд у ванній відвалився недавно, три тижні так і стояло, поки я не замісила цемент і не поклала, а він на роботі в цей час був.

Прийшов, сказав лише: от яка ти в мене молодчинка!

Сифон чи прокладку в крані поміняти, цвях забити, поличку навісити, іграшку дитині полагодити – жіноча справа теж. Це все жінці робити можна, виходить, це нормально.

А як слівце вжила міцне – то це не припустимо, йому за мене соромно і самому не приємно зі мною розмовляти. Бо це ж не гарно – з жіночого ротика таке чути! А з його боку гарно мені таку роботу дозволяти на себе брати? На мою думку, у нього подвійні стандарти.

На спортзал, косметичні процедури грошей не прошу, все вдома сама роблю, щоб бюджет сімейний заощаджувати, а тут, виходить, ще й не така, бо слова міцні вживаю іноді. А не можна – не тендітним створінням одразу стаю, туди ж його!

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page