fbpx
гороскоп
Що скажеш, “трішки” не пощастило: під “роздачу” Всесвіту потрапили два знаки Зодіаку. На них чекає “буря” у відносинах, яку оминути дуже складно, але все ж таки можливо!

Що скажеш, “трішки” не пощастило: під “роздачу” Всесвіту потрапили два знаки Зодіаку. На них чекає “буря” у відносинах, яку оминути дуже складно, але все ж таки можливо!

Вам саме час звернути увагу на токсичних людей у вашому оточенні.

Астроексперти виділили два знаки Зодіаку, яких у вересні чекає серйозне з’ясування відносин з людьми. Чого варто очікувати найближчим часом.

Всесвіт дає деякі рекомендації, до яких варто прислухатися.

Зорі пророкують неприємну ситуацію таким знакам Зодіаку, як: Лев та Стрілець.

Лев

Левам варто готуватися до серйозної розмови з другою половинкою. Може розкритися щось, що давно вас турбувало, але ви не могли це якось позначити.

Можливо, ви дізнаєтеся про обман або зраду. Вам належить зробити серйозний вибір: пробачити коханій людині чи ні. Але при цьому вам все ж варто звернути увагу і на свою поведінку. Подумайте, як так вийшло, що ваші стосунки охололи, що ви перестали довіряти один одному.

В майбутньому не варто повторювати ті ж помилки, щоб не наступати на одні і ті ж граблі.

Стрілець

У Стрільців може виникнути конфлікт всередині сім’ї, не обов’язково з другою половинкою.

Швидше за все, підступи родичів змусять вас злитися і дратуватися з будь-якого приводу. Якщо ви живете великою родиною, то подумайте про переїзд на іншу квартиру.

Якщо такої можливості немає, то постарайтеся залагодити конфлікт і обмежити спілкування. Не йдіть на поводі у емоцій, щоб не погіршити ситуацію.

Прислухайтесь до порад Всесвіту, і буде вам щастя!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua