fbpx
життєві історії
Що такого повинна була зробити мама, щоб її не запросили на весілля сина? Вона сама, одна, виростила двох дітей, дала їм гарну освіту, допомогла стати на ноги, забезпечила житлом, розмінявши свою квартиру і продавши квартиру бабусі, а її не запросили

Що такого повинна була зробити мама, щоб її не запросили на весілля сина? Хіба можна так поставитись до мами, після того, як вона своє життя присвятила.

Вона сама, одна, виростила двох дітей, дала освіту, допомогла стати на ноги, забезпечила квартирою, розмінявши свою і продавши квартиру бабусі, а її не запросили.

А батько колись кинув жінку з двома малолітніми дітьми, синові ледь виповнився рік, а дочки три, на весіллі грає головну роль. Джерело

Батько не платив аліменти поки не втрутився суд, він не відвідував дітей поки вони були школярами, він не купив ніколи їм шкарпеток і найдешевших цукерок, але він на весіллі.

І врем не бачили його багато років. Він їздив по країні то будівельником, то рибалкою. Їм було за 20, коли батько повернувся в рідне місто.

Грошима він дітям ніколи не допомагав, не знаю, як іншим. Але на весіллі сина він з п’ятою чи сьомою дружиною, а так само були і всі діти від подальших шлюбів. А ось матері не було.

Не було на весіллі і старшої сестри. Сестра з солідарності з матір’ю не пішла. Що міг сказати батько синові, що той не запросив на весілля матір?

А може це майбутня невістка не захотіла бачити свекруха на весіллі? Син запропонував матері допомогти з весіллям. Він же мужик і бере все на себе.

Але не розрахував можливостей, перед весіллям машину купили. І він запропонував матері або святковий стіл оплатити, або наряд нареченої купити. Дав мамі вибрати.

Сума за те й інше виходила приблизно однакова. Мати погодилася стіл оплатити, але тільки за гостей зі свого боку.

А їх було 15 людей … Найближчих … Батько за свою сторону (12 осіб) сам заплатити може.

Сторона нареченої цілком може сама оплатити своїх гостей, якщо запросили під сотню. І після цих слів, син більше у матері не з’являвся, а дзвінки скидав.

І от на минулих вихідних було весілля сина. Всі веселилися і танцювали і тільки мати, дивлячись у віконце з 7 поверху, плакала …

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page