fbpx

Що вам потрібно зробити, щоб 2023 рік пройшов добре за вашим знаком Зодіаку

Цей новий рік починається з ретроградного Меркурія в Козерозі до 19 січня. Юпітер проходить через Овна, а потім входить у знак Тельця з 16 травня.

2023 рік починається повільно для знаків зодіаку і чекає на них зміни протягом року. Дізнайтеся, як знаки Зодіаку переживуть новий рік, на думку астрологів.

Що вам потрібно зробити, щоб 2023 рік пройшов добре за вашим знаком Зодіаку

Меркурій ретроградний у знаку Козерога з 29 грудня і супроводжується ретроградним Марсом у знаку Близнюків до 12 січня. У 2023 році в житті знаків зодіаку відбудуться важливі зміни і з’являться нові речі.

Овен

Цей місяць січень починається з цієї подвійної ретроградації Марса та Меркурія, що дозволить тим, хто народився під знаком Овна, розпочати новий рік плавно.

І це добре, тому що це підштовхне їх до створення нових баз і усвідомлення власних обмежень і нових викликів. Вони зможуть чітко бачити свої цілі. Будьте обережні, не починайте нові надто амбітні проєкти, щоб не кинути їх до кінця року. Для Овна організованість є ключем до успішного року.

Телець

Телець буде сповнений амбіцій і оптимізму в цьому новому 2023 році. Вони скористаються цією новою мотивацією, щоб працювати ще наполегливіше та досягати своїх проєктів. Цього року Тельці можуть вийти із зони комфорту.

Близнюки

Цей початок року Близнюки починають із впливу ретроградного Марса в їх знаку, і це вплине на їхнє подружнє життя. Їм слід докладати більше зусиль для свого шлюбу, щоб зберегти його надовго. Близнюкам варто постаратися більше займатися з коханою людиною.

Рак

Раки будуть благословлені зірками протягом цього 2023 року. Представники цього знаку Води отримають багато професійних можливостей і повинні досягти успіху на роботі. Однак вони не повинні втрачати баланс між роботою та особистим життям.

Лев

Цей 2023 рік ідеальний для Левів. Вони зможуть протистояти своїм страхам і вийти із зони комфорту. З 16 травня Юпітер проходить через знак Тельця і ​​підштовхне жителів цього знаку Вогню досягти деяких своїх цілей і більше відкритися іншим.

Діва

2023 рік стане для Дів синонімом грошей і фінансових ресурсів. Ця нова ера підштовхне представників цього земного знака до повернення боргів перед тим, як робити нові інвестиції. Завдяки цьому вони продовжать жити в комфорті і збережуть свою стабільність.

Терези

Терези повинні відмовитися від своєї перфекціоністської сторони і спробувати знайти баланс навіть у найскладніших ситуаціях. Вони повинні навчитися робити крок назад і приймати певні речі, навіть якщо вони недосконалі.

Скорпіон

Скорпіони також повинні бути відкритими та уважними на цей новий рік, тому що вони можуть зустріти когось важливого. Не бійтесь ризикувати. всесвіт вам дає “зелене світло”.

Стрілець

У цьому новому році Стрільці будуть зосереджені на своїх професійних цілях. Вони навчаться краще розпоряджатися своїм часом, щоб бути ефективнішими.

Козоріг

У 2023 році Козерогам потрібно приділяти час собі та більше розважатися. Щоб рік пройшов добре, вони повинні відкритися іншим і відпустити.

Водолій

Водолії повинні думати в першу чергу про себе, а не про інших. У 2023 році їм пора припинити жертвувати собою заради інших.

Риби

Щоб досягти успіху в 2023 році, Риби повинні навчитися новому і назавжди припинити певні шкідливі звички, які шкодять їхньому благополуччю. Вони також можуть припинити зв’язки з людьми, які не приносять їм нічого позитивного.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page