fbpx
життєві історії
Що важливіше: хороші відносини з колишнім або гроші на дитину?

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

– … Все ж таки, які аші дівчата бувають дурні, ще таких пошукати треба! – запально розповідала дівчина своїй приятельці. – Взяти хоч сестру мою …

Розлучилася з олігархом, уявляєш! Колишній чоловік її – бізнесмен, його все наше місто знає, прізвище на слуху. П’ять років прожили, сина йому народила. І пішла від нього…Ну як так можна не думати своєю головою.

В чому стояла практично, тільки дитячі речі і забрала …

Живе зараз з дитиною в квартирі, яка нам з нею на двох в спадок дісталася. Сина в садок влаштувала, і сама туди пішла вихователем – у неї освіта педагогічна.

Зарплата- копійки, робота непроста, але вона рада: і з будинком поруч, і сита, і дитина тут же, що не кинутий.

– А на аліменти вона не подавала, чи що?

– Ні, в тому-то й річ! Колишній чоловік платить їй на сина три тисячі на місяць, просто перераховує на картку. Уявляєш? Так при його доходах він сто легко міг би давати! А то і більше! Дитина у нього єдиний поки, а місячний дохід – ого-го …

Власник заводів, газет, пароплавів! За кордон їздить регулярно, і у справах, і на відпочинок, і дівок своїх, секретуток, туди возить. Ну багач, що казати.

А синові з панського столу – три тисячі на все про все! А моя дура Маринка ще й рада! Хороші аліменти, каже, ніхто зі знайомих там у неї, в садку, стільки не отримує на дітей! Хоча розведених – кожна третя …

– Слухай, ну так-то так … У мене теж розведені подруги отримують одна дві, інша десять на двох дітей, – і це ще непогано. При цьому у татусів ніде не кевкає, як дитину на ці гроші ростити …

Але це у пересічних службовців, не олігархів жодного разу. Тут же інша справа …

– Вооот! Я про те й говорю! Ух, я б на місці Маринки! Розкрутила б колишнього по повній! .. Фіг би я в саду працювала, чужим дітям соплі витирати! .. Ух, цей тато в мене б потанцювати! .. І містив би дитину нормально! І на море возив б не баб своїх, а сина рідного!

Читайте також: Ви також чули про те, що кип’ячена вода – шкідлива, а повторно кип’ятити воду не можна? Як правильно кип’ятити воду?Тепер ви дізнаєтеся правду!

– А Марина-то сама що говорить?

– Так вона блаженна у нас. Чи не боєць! Лаятися з колишнім і судитися, каже, не буду – будемо берегти добрі стосунки заради дитини!

Три тисячі на п’ятирічного сина цілком достатньо і навіть багато, а якщо, мовляв, трапиться який-небудь форс-мажор, колишній чоловік завжди допоможе … Я їй кажу – ага, хапай! «Якщо раптом, коли-небудь» …

Чи зобов’язаний він за законом віддавати на дитину 25% свого доходу? Ось і нехай платить! З часу розлучення рік пройшов, він би вже за цей час грошей виплатив стільки, що вистачило б на будь-який форс-мажор!

Які там тобі потрібні відносини, навіщо, розлучилися ж уже! .. А що до відносин з дитиною, так татові і в шлюбі дитина не сильно потрібен був, тому і розлучилися здебільшого.

Як вважаєте, подібна ситуація – це дійсно «цивілізоване розлучення», або просто дурість з боку матері дитини? Ну або боягузтво, або лінь. Одним словом, даремно вона так. І правда, лохушка якась?

Могла б поборотися за ресурс, тим більше, не для себе ж, а для сина. Накопичила б дитині на освіту, житло, безбідне життя, врешті-решт. Недумає вона взагалі.

Сиділа б з сином будинку, возила по гурткам, а не те так і по південних морів і континентах, а не маринована б влітку в муніципальному дитячому садку в задушливому місті.

Ну кожному зрозуміло, що з грошима можна огого, не те що без них. А може бути відсутність конфліктів з батьком дитини – це в такій ситуації набагато правильніше?

Хороші відносини зберегти куди вигідніше.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com