fbpx
гороскоп
Що віщують Карти Таро кожному знаку Зодіаку на тиждень, починаючи з 17 серпня: у Овнів в руках кермо. Куди хочете, туди і звертайте. А ось у Водоліїв не все так просто!

Що віщують Карти Таро кожному знаку Зодіаку на тиждень, починаючи з 17 серпня: у Овнів в руках кермо. Куди хочете, туди і звертайте. А ось у Водоліїв не все так просто!

Карти Таро приготували сюрпризи на тиждень, починаючи з 17 серпня. Нижче ми розшифрували символи карт для вашого знака зодіаку і пояснили, що принесе вам цей тиждень.

Овен

Карта Таро: Колісниця

Якщо як знак зодіаку Овен ви відчуваєте занадто великий вплив інших людей, вам слід прислухатися до розшифровки карти Таро на новий тиждень. І вона говорить вам: у вас в руці кермо вашого автомобіля на дорозі життя, і ви можете самі вирішити, куди ви хочете його направити.

Телець

Карта Таро: Помірність

Незважаючи на поточні обставини, за останні кілька тижнів Тельцям вдалося пережити літо досить впевнено. Але новий тиждень повертає вас на землю. Всесвіт застерігає вас від надмірної самовпевненості. У якийсь момент веселощі закінчуються, і ви повинні сумлінно звернути свою увагу на більш серйозні справи.

Близнюки

Карта Таро: Справедливість

Згідно з гороскопом Таро, найближчий тиждень у Близнюків заговорить совість. Протягом останніх кількох днів, тижнів і місяців, чи справді ви завжди діяли в найкращих інтересах усіх учасників – чи, можливо, ви дозволили собі надто впливати своїм розумом чи серцем? Якщо так, то зараз питання про те, щоб відновити баланс і просто не вплутуватися ні в які скандали та інтриги.

Рак

Карта Таро: Закохані

Люди Раки тягнуть одну з найкрасивіших карт Арканів в Таро. Закохані обіцяють саме те, що ви думаєте: кохання, кохання і ще раз кохання . Чекайте яскравих моментів зі своєю половинкою.

Лев

Карта Таро: Місяць

Як і в загальноприйнятому тлумаченні астрології, місяць у світі Таро символізує почуття. І Левонароджений повинен нарешті знову покластися на них після того, як здоровий глузд переміг за останні кілька тижнів.

Діва

Карта Таро: Колесо Долі

Люди Діви витягують карту Таро “Колесо долі” на цей тиждень. Що ви хочете собі сказати? Сприймайте речі такими, якими вони є – ви все одно нічого не можете зробити, і це добре, принаймні для майбутніх подій.

Терези

Карта Таро: Верховна Жриця

Верховна жриця попереджає того, хто візьме її карту в таро, відступити. У тиші знак зодіаку Терези може набратися нових сил і з ясним розумом знову зайнятися повсякденним життям. Скористайтеся цим шансом також!

Скорпіон

Карта Таро: Чарівник

На лицьовій стороні карти Таро зображена особа, яка має в своєму розпорядженні всі необхідні інструменти – це стосується і людей зі знаком зодіаку Скорпіон. Вірте в себе і йдіть своїм шляхом, незважаючи на сумніви!

Стрілець

Карта Таро: Світ

Кожен, хто народився під знаком зодіаку Стрілець, отримає заклик нового тижня: використовуйте всі свої здібності та можливості, тоді ви отримаєте користь від ефекту в довгостроковій перспективі.

Козеріг

Карта Таро: Імператриця

Ви, як Козеріг, зараз страждаєте від невпевненості в собі? Тоді, будь ласка, викиньте її за борт – тому що оточуючі не захоплюються вами без причини, тож зробіть так само і визнайте власну цінність.

Водолій

Карта Таро: Чортик

У новому серпневому тижні Водоліям варто підвести душевний підсумок. Заглибтеся в себе і запитайте себе, хто збагачує ваше життя, а хто, можливо, просто використовує вас, щоб просунутися вперед. Тому що чортик вказує на зраду або ситуацію зради довіри, яку потрібно якомога швидше виявити.

Риби

Карта Таро: Судний День

Всупереч першому припущенню, карта Таро “Судний день” в основному не про щось негативне. Швидше, люди Риби зараз вирішують, що з цим робити, оскільки ваша карта віщує новий початок свого роду, будь то нова робота або розрив з усіма людьми, які не хочуть вам добра.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page