fbpx

Що я більше за все в житті хочу – щоб поїхала теща, бо домовлялися ж тільки на зиму! А це ще й аферу їхню розкрив випадково – слів нема, пустили квартирантів-переселенців і гроші ділять тихцем

У мене така історія, не знаю, який з неї вихід, бо і будинок теж тещі. Розкажу спочатку. Моїй тещі Галині Степанівні свого часу дісталася у спадок від якоїсь самотньої родички квартира в Житомирі.

Вони зі свекром здавали її в оренду, а коли свекра не стало, теща переїхала туди жити, а нам лишила їхній будинок в райцентрі, де ми і оселилися з дружиною, тут народилися наші діти. А до цього ми винаймали житло під Києвом.

У нам с дружиною в обох віддалені роботи вже кілька років, тому нам не має значення, де жити. От ми й раді були переїхати в приватну оселю, зі своїм садочком-городом. А те, що не у великому місті, то нічого, адже є машина – дві години і ми в Києві.

Жили собі й не тужили, поки все це не почалося. Коли взимку постійно вимикали світло та й взагалі всіх нас лякали дуже важкою зимою, дружина запросила маму зимувати до нас в будинок. Адже я придбав генератор, світло завжди є, тепло.

От і переїхала Галина Степанівна до нас, а по-суті в будинок, який оформлений на неї досі і який вона тільки обіцяє на дочку переписати. Жила всю зиму і живе досі, хоч вже давно весна і тепло, і світло не вимикають.

Людина моя теща не проста, я б сказав, складна, владна. Заволоділа повністю кухнею і готує на всіх лиш те, що любить сама, не враховуючи смаки решти. Моя дружина слова мамі сказати всупереч не може.

От на приклад, я і діти дуже не любимо в будь-яких стравах смажену цибулю – так вона її всюди й побільше, а коли ми викидаємо засмажку з їжі – висловлює невдоволення й дорікає, мовляв, ми її старань не цінуємо.

У борщ кидає тільки великі жирні кістки, я такого дуже не люблю, у стави потім неприємний запах. але скілька казав дружині і навіть тещі – вони з цим не рахуються.

У побуті теж моментів багато. Любить теща наводити свої порядки ув оселі і навіть у наші спальні, перекладає по-своєму речі навіть в шафі. Я такого дуже не люблю і мені це не приємно, але спробуй що скажи – на такі “компліменти” напросишся!

Словом, що я більше за все в житті хочу – щоб теща поїхала до себе додому, сил моїх вжене вистачає, та й домовлялися ж тільки на зиму! А це ще й аферу їхню розкрив випадково – слів нема!

Виявляється, у свою квартиру в Житомирі теща і дружина пустили квартирантів-переселенців і гроші ділять тихцем між собою. мені навіть на комунальні ні копійки не дають!

А я все гадав, що це дружина почала в спортзал ходити, речі й косметику дорожчі купляє. А мені вона казала, що просто заробляти своїм фрілансом стала більше.

Ось так вони зі мною обійшлися, а що я можу сказати, якщо сам у приймах? Знову переїжджати на орендоване житло? Ну хіба що тільки сам, бо дружина й діти зі мною не поїдуть.

Дуже хочу зберегти свою родину, хочу, аби теща нас залишила у спокої і повернулася до себе. Але як знайти рішення в цій ситуації – не уявляю.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page