fbpx
гороскоп
Що з останнього про війну і її закінчення говорить відомий астроексперт: “Червень гарячий, а ось серпень розставить усе по місцях”

Що з останнього про війну і її закінчення говорить відомий астроексперт: “Червень гарячий, а ось серпень розставить усе по місцях”

Вже у другій половині липня – у серпні стане зрозуміло, хто переможе у цій війні.

Відомий астролог Влад Росс дав прогноз щодо завершення війни в Україні. Наразі це запитання найбільше цікавить українців.

Як він поділився в інтерв’ю “Апостроф TV”, найбільш напружений період очікується в червні.

“Саме в червні дві планети перебувають у знаку війни – в Овні”, – пояснив астроексперт. Він додав, що це – час загострення війни.

“Звичайно, хочеться перемоги, звичайно, хочеться перелому війни, який може настати не в червні, а в липні… Але білий Місяць у другій половині липня – у серпні – тоді буде перелом на користь нашої країни”, – заявив Росс.

Червень ми вже бачимо – гарячий, але вже у другій половині липня – у серпні стане зрозуміло, хто переможе у цій війні. Астролог говорить, що війна все одно не завершиться раніше, ніж до ретроградності Марса.

“Але я думаю, що війна раніше, ніж ретроградність Марса, це листопад, не завершиться. На жаль, це так. Тому будемо чекати осені”, – підсумував Росс.

Фото – Ігор Захарченко

You cannot copy content of this page