fbpx
гороскоп
Що зірки пророкують кожному знаку Зодіаку 23 червня: Тельцям варто бути обачними з оточуючими, а ось Левам – приділити час рідним

Що зірки пророкують кожному знаку Зодіаку 23 червня: Тельцям варто бути обачними з оточуючими, а ось Левам – приділити час рідним

День потужної енергетики, що спонукає до активних дій, спрямованих на досягнення серйозної мети.

Час також сприятливий для нових починань у будь-яких сферах життя — від професійної до особистої, всі вони, за свідченням астрологів, приречені на успіх. Щоправда, за однієї умови: вони повинні бути спрямовані на творення, а не руйнування — в такому разі на допомогу зірок розраховувати не доведеться.

Овен

День сприятливий для зміни іміджу — схоже, колишній вже припинив влаштовувати як вас самих, так і вашого роботодавця, так що саме час вирушити до перукаря і стиліста, які змінять ваш вигляд.

Тельців

Зіткнувшись з негативно налаштованою стосовно вас людиною, намагайтеся оминути її, якщо ж такої можливості не буде, переведіть її недружні випади на жарт — суперечка дорого обійдеться.

Близнюки

Будь-які негативні висловлювання на вашу адресу будуть продиктовані виключно заздрістю того, хто говорить, тому є його проблемами — не варто звертати на них уваги.

Рак

День сприятливий для ризику, щоправда, в помірній його формі: можна робити ставки на тоталізаторі і купувати лотерейні квитки, а ось від їзди на позамежній швидкості і спортивного екстриму краще відмовитися.

Лев

День, коли бажано поспілкуватися з рідними та друзями, ось тільки галасливі вечірки влаштовувати не варто — спокійних посиденьок із задушевними розмовами буде більш ніж достатньо.

Діва

Як би не склався ваш день, намагайтеся уникати “дорослих напоїв” — вони можуть зробити вас занадто відвертими і балакучими, і ви під впливом цих якостей ви вибовкаєте відомості, які хотіли б зберегти в таємниці.

Терезів

День сприятливий для фінансових операцій будь-якого масштабу — вони обіцяють бути успішними і незабаром принесуть солідні дивіденди, можливі також несподівані грошові виплати.

Скорпіон

Можна вирушати в будь-які поїздки — від відряджень до подорожей в Карпати. Відпочинок хоча б три дні вам не зашкодить.

Стрілець

Щоб досягти поставленої мети, доведеться довго і наполегливо працювати: на манну небесну в цьому разі розраховувати не доводиться, зате і результатом ви будете зобов’язані тільки собі, а не чужій допомозі або випадку.

Козоріг

Незважаючи на талан, який буде супроводжувати вам сьогодні, грати в азартні ігри все-таки небажано: в результаті велика ймовірність втратити набагато більше, ніж отримати.

Водолій

День сприятливий для налагодження взаємин із людьми, з якими ви перебуваєте в стані конфлікту: сьогодні вони охоче вислухають ваші аргументи і з готовністю підуть вам назустріч в питанні примирення.

Риби

Головне в цей день — вірити в себе і свої сили, без цих якостей ви не зможете здійснити навіть найпростішу дію, не кажучи вже про більш серйозні вчинки, так що бажано “підкачати” самооцінку.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page