fbpx
гороскоп
Що зорі підготували для українців в місяці липні: астропсихологиня Валентина Віттрок дала прогноз для кожного знаку Зодіаку, та натякнула, на що варто звернути увагу

Що зорі підготували для українців в місяці липні: астропсихологиня Валентина Віттрок дала прогноз для кожного знаку Зодіаку, та натякнула, на що варто звернути увагу

Що чекає на всі 12 знаків Зодіаку в середині літа.

Про те, на що треба звернути особливу увагу всім знакам Зодіаку у липні цього року, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Липень пройде під знаком сім’ї, родичів та роду загалом: Сонце, яке більшу частину місяця перебуватиме у знаку Рака, висвітить та активізує саме цю сферу життя. Глобальні плани необхідно встигнути втілити в життя до 28 липня – після цього Юпітер увійде до ретроградної петлі, що ускладнить будь-які важливі починання – як професійні, так і особисті.

Про те, що чекає на цей час представників усіх знаків Зодіаку, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Овен

Місяць пройде під знаком численних контактів, коротких поїздок та перспективних знайомств з людьми, які прийшли в життя представників знаку всерйоз та надовго – на них треба звернути пильну увагу. Проблем із фінансами не передбачається, але це не означає, що ними можна розпоряджатися безрозсудно – неабияка частка економії не завадить.

Телець 

Внутрішня напруга, яку викличе Марс, що зайшов на знак, виявиться в підвищеній дратівливості і конфліктності, наслідком яких можуть стати ускладнення у відносинах з оточуючими – особливо близькими – людьми. Велика ймовірність отримання цінних подарунків та прибутку, причому, що важливо, виплати здійснюватимуться у валюті.

Близнюки

Шарм і чарівність, які подарують зірки представникам знака, зроблять їх надзвичайно привабливими в очах протилежної статі – варто скористатися цією обставиною, щоб привернути увагу людини, якій вони давно симпатизують без взаємності. У другій половині місяця необхідно бути уважними до інформації, що надходить.

Рак

Добре заробити зможуть передусім ті представники знака, чия професія пов’язана з умінням красномовно висловлюватись або яскраво та образно викладати свої думки. Симпатія з боку оточуючих – часом зовсім незнайомих – людей дозволить не тільки відчути моральний комфорт (так приємно, коли тебе всі люблять), а й вирішити масу важливих проблем.

Лев

Про відпустку представникам знака зі зрозумілих причин залишиться тільки мріяти, але це не означає, що потрібно зовсім відмовитися від відпочинку, інакше можна отримати занепад сил – для нього найбільш сприятливими є дві перші декади місяця. Особливо успішними обіцяють стати проекти, над якими представники знаку працюватимуть із закордонними партнерами.

Діва

Велика ймовірність далеких поїздок – як у професійних, так і в особистих цілях, здебільшого вони пройдуть успішно. Прагматизм і раціональність, властиві представникам знака, часто заважають їм у відносинах із близькими – так, зараз вони можуть не помітити ніжних почуттів, які відчуває до них хтось із оточуючих.

Терези

На стрімке просування кар’єрними сходами зможуть розраховувати лише ті, хто не посоромиться продемонструвати начальству свої визначні професійні здібності – зараз не найкращий час для того, щоб скромничати. Велика ймовірність вигідних та довгоочікуваних пропозицій – від нової престижної роботи до руки та серця.

Скорпіон

Відпочинку зірки рекомендують присвятити першу половину липня — в цей час успішними будуть поїздки, можна чекати багато подарунків та приємних сюрпризів як від близьких людей, так і зірок. У другій половині місяця на перший план вийде професійна діяльність, сили для якої дасть особисте життя – точніше, почуття до людини, яка зараз знаходиться далеко.

Стрілець

Зірки забезпечать підтримку у всіх сферах діяльності, проте розраховувати тільки на манну небесну не варто: досягнуть успіху ті, хто докладе серйозних зусиль для досягнення своїх цілей. Багато професійних питань доведеться вирішувати в авральному режимі, тому важливо весь час бути напоготові. Романтичні почуття дозволять проявити себе у творчості.

Козеріг 

Успішними виявляться будь-які публічні виступи – як у благодійних концертах, і у професійних презентаціях: аудиторія ловитиме кожне їхнє слово. Відносини з давнім партнером переростуть із дружніх стосунків у романтичні – саме в такому разі вони трансформуються у міцний та надійний шлюбний союз.

Водолій

Головною турботою місяця стане власний будинок: можливо, доведеться розпочати відновлення свого житла, ремонт або просто наведення в ньому порядку, який, втім, затягнеться на довгий час. У професійному плані нічого не вдасться досягти поодинці – на успіх можуть розраховувати лише ті, хто зможе знайти підтримку колегам.

Риби 

Місяць сприятливий для відпочинку, особливо якщо він буде пов’язаний із поїздками – як ближніми, так і далекими. Велика ймовірність, що саме в такій подорожі представники знаку зможуть зустріти людину, яку захочуть назвати своєю другою половинкою. Гарний – майже книжковий чи кіношний – роман переросте у довготривалі та щасливі стосунки.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua