Що зорі підготували на суботу 24 квітня, для кожного знаку Зодіаку: Леву принесе задоволення перестановка меблів, а ось Терезам слід бути обережнішими – назріватиме конфлікт!

Що зорі підготували на суботу 24 квітня, для кожного знаку Зодіаку: Леву принесе задоволення перестановка меблів, а ось Терезам слід бути обережнішими – назріватиме конфлікт!

Сьогодні очікується дивовижний день, коли ладити з людьми буде легко. Якщо ви хочете з кимось домовитися, знайти спільне рішення проблеми або знайти компроміс, варто зробити це саме зараз. Дізнайтесь, що ж зорі підготували саме для вас сьогодні!

Овен

Сьогодні Овен легко може опинитися в центрі загальної уваги. І що цінно, увага ця буде вельми позитивна. Овни, доля дає вам ідеальні шанси для того, щоб реалізувати свої найбільш далекосяжні плани і мрії! Іншими словами, зараз саме час брати бика за роги.

Телець

У всьому, що стосується грошей і почуттів, Телець сьогодні буде господарем обставин. Достатньо зберігати внутрішню рівновагу (а зорі гороскопу якраз до цього і схиляють), і справи у Тельця в цей день будуть складатися дуже позитивно. Можна навіть поговорити з начальником про надбавку до зарплати.

Близнюки

Сьогодні Близнюки сповнені енергії і сил, але, щоб не налякати оточуючих своїм натиском, їм доведеться це приховувати. День зажадає від них неквапливого ритму і зважених, консервативних рішень, так що Близнюкам доведеться балансувати на грані обережності і рішучості.

Рак

Сьогодні весь день Раку буде чогось не вистачати. І начебто день буде як день, і справи як справи, а в душі буде хотітися чогось незвичайного, екстраординарного. Навколишня дійсність такого шансу не надасть, тому Раку залишиться сподіватися в цьому питанні тільки на себе.

Лев

Сьогодні Леву неодмінно захочеться зробити що-небудь потрібне і корисне. Більше того, захочеться настільки, що він не зможе втриматися від бажання підключити до цього оточуючих, в першу чергу своїх домашніх. Найпростішим рішенням буде затіяти у будинку перестановку меблів або хоча б прибирання.

Діва

Дів сьогодні очікує сонячний весняний день, якщо їхній настрій не буде змінюватись надто швидко. Спробуйте не брати близько до серця все, що трапляється навколо. Спершу турбуйтесь про себе, а вже тоді допомагайте іншим.

Терези

Терезам слід бути обережнішими: можливий гострий конфлікт! Вони будуть налаштовані по-бойовому, нервово і непримиренно реагуючи на все, що відбувається навколо. Через це між ним і навколишніми можуть раз у раз проскакувати іскри, а там і до грози недалеко.

Скорпіон

Сьогоднішній день обіцяє щедро наповнити Скорпіона позитивною, творчою енергією! Його почуття і думки нарешті прийдуть в гармонійну рівновагу. У цей день Скорпіон навряд чи згадає, що таке нудьга, а будь-які прийняті ним рішення будуть відрізнятися мудрістю та виваженістю.

Стрілець

Сьогодні Стрілець з одного тільки спортивного інтересу готовий буде наполегливо доводити оточуючим будь-яку свою думку, якою б безглуздою вона не була. Вступати з ним з цього приводу в суперечки заняття абсолютно порожнє. Тим більше, що через пів години Стрілець з таким самим запалом може почати доводити абсолютно зворотне.

Козеріг

Сьогодні доля готова надати Козерогу чи не всі можливі шанси для того, щоб хоча б на сходинку піднятися в суспільній ієрархії. Немає, напевно, ситуації, яку Козеріг не зумів би сьогодні витончено розрулити, витягуючи з цього максимальну вигоду для себе.

Водолій

Водолій готовий буде звиватися вужем, аби тільки переконати оточуючих у своїй правоті! Інше питання, навіщо це Водолію потрібно? Чи не краще витратити цю енергію на досягнення реальних цілей? А вже якщо сьогодні і доводити щось оточуючим, то краще не свою правоту, а свою незамінність.

Риби

Сьогодні головним трендом дня у Риб буде нудьга. З одного боку, в душі їм буде хотітися зайнятися хоч чимось цікавим. З іншого ж боку, шансів для цього буде, на жаль, небагато. Не варто очікувати, що хтось із оточуючих візьме ініціативу на себе і виведе Риб з цього пасивного стану.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!