fbpx
життєві історії
Щоб люди в селі нас “не носили в зубах” я наполягала на швидкому весіллі, але у Руслана все знаходились відмовки. То мама ще його з Італії не приїде, то в цю пору року в нас дощить, то строгий піст… і такі причини в нього були весь час. І лише на четвертому місяці я зрозуміла, чому він так затягував зі святкуванням

Щоб люди в селі нас не “носили в зубах” я наполягала на швидкому весіллі, але у Руслана все знаходились відмовки. І лише на четвертому місяці я зрозуміла, чому він так затягував зі святкуванням

Два роки тому я зустріла чоловіка, в якого закохалася з першого погляду. Через рік наших стосунків я зрозуміла, що чекаю дитину, хоча цього ми не планували, але звістка принесла нам обом неймовірну радість.

Руслан вирішив освідчитись мені, я була така щаслива. Коли я почала планувати дату весілля, він почав наполягати на тому, щоб ми перенесли весілля на пізніше, а точніше після народження дитинки. Через те, що я живу в сільській місцевості, і люди люблять обговорити чуже життя, я просила одружитися раніше.

Руслан погодився, але на мій подив він почав віддаляти цю дату, постійно шукаючи виправдання… то мама ще його Італії не приїде, то в цю пору року в нас дощить, то строгий піст… і такі причини в нього були весь час.

На 4-му місяці я дізналася всю правду. Виявилося, що Руслан одружений, але вони з дружиною в стані розлучення. Руслан сказав лише одне, що вона не могла народити йому спадкоємця.

Я була спустошена… Я навіть не можу описати, що відчувала в цей момент. Мій світ перевернувся з ніг на голову… буквально сценарій, як із фільму, я нікому не бажаю того, що пережила. Я не знала, що робити… Чи варто будувати стосунки з чоловіком, який мені брехав і до якого я повністю втратив довіру.

Я задумувалась над тим, щоб виховувати дитину самостійно. Після довгих розмов з Русланом я вирішила дати йому шанс і створити сім’ю заради нашої дитини.

На 5-му місяці вагітності ми розписалися. Я завжди мріяла про гарне весілля, про шлюб в церкві. І все ж надіюсь, що Руслану вдастся оформити і церковне розлучення, але чи буде це все, бо в мене більше сумнівів. Десь чула, що розривання шлюбу в церкві це досить складна процедура.

Чи є тут хтось, хто може сказати мені, які шанси на анулювання церковного шлюбу?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page