fbpx
гороскоп
Щоб не казали, що зірки вас не попереджали: гороскоп на вихідні 11-12 червня для всіх знаків Зодіаку. Важка праця чи хороший відпочинок

Щоб не казали, що зірки вас не попереджали: гороскоп на вихідні 11-12 червня для всіх знаків Зодіаку. Важка праця чи хороший відпочинок

Близнюків чекає чудовий відпочинок у компанії близьких їм людей. Стрільцям доведеться багато працювати, щоб вирішити всі питання, що накопичилися за тиждень.

Овен

Найкраще, якщо ви на ці вихідні знайдете собі якесь тихе місце і зависнете у тиші та спокої, обмеживши до мінімуму спілкування. Вам справді є над чим подумати, та й давно уже час відпочити від усіх.

Телець

Відкладіть нарешті усі справи і розслабтеся, бо скільки вже можна бігати, аби тільки на місці не сидіти. Насправді, вам уже тривалий час хочеться просто полежати, перетворившись на овоча, і щоб вас ніхто не чіпав.

Близнюки

Зустрічі з друзями та родичами будуть приємними та змістовними, ви чудово проведете час із гарними людьми, обміняєтесь новинами, поділитесь враженнями, навіть посперечаєтесь, але це буде досить конструктивна і цивілізована суперечка.

Рак

Ваша майстерність цими вихідними виходить на новий рівень, ви стаєте ще більш відомими і навіть популярними в окремих колах. Головне, не ховатися, не стидатися своїх здібностей, а сміливо заявляти про себе.

Лев

Ситуацію, що складається цими вихідними, можна буде вирішити лише завдяки підказкам вашої інтуїції, яка вчасно подає потрібні сигнали. Жодні логічні висновки чи силові методи не дадуть потрібного результату.

Діва

Зараз буде дуже корисно побути в ілюзорному світі, приміром, насолодитися переглядом фільмів, серіалів, можливо, помріяти, пофантазувати, вибрати для себе найкращий варіант розвитку подій.

Терези

До досягнення мети залишається ще трохи зусиль, але це не означає, що ви маєте знехтувати вихідними і завершити усі свої справи. Навпаки, варто відволіктися від усіх справ і перезавантажитися, щоб потім працювати з новими силами.

Скорпіон

Збирайте навколо себе друзів та родичів, або ж вирушайте у гості, вам зараз конче потрібно почуватися у гурті близьких людей та однодумців, з якими вас пов’язують приємні емоції та спільне минуле.

Стрілець

Домашні справи, що накопичилися протягом тижня, не даватимуть вам шансів пролежати усі вихідні, і ви працюватимете як бджілка, весь час знаходячи різні справи, і подекуди не встигаючи завершити щось одне, як попутно потрібно робить геть зовсім інше.

Козеріг

Відпочивати не доведеться, бо хтось весь час вас намагатиметься навантажити додатковою роботою. І керівництво не переконати у тому, що вам потрібно відпочивати, і рідні весь час вас чимось напружують.

Водолій

Здається, на вашу вулицю прийшло якесь свято, і ви відзначаєте завершення чи то процесів, чи то проектів, причому, можете вже собі повісити на груди медаль, бо це буде досить успішний фінал, який справді варто відсвяткувати.

Риби

Дуже захочеться гульнути, і щоб не скромно так, а досить широко, ще й не самим, а прихопити у цей розгульний вир кілька друзів. Вас ніби хтось підбиватиме на різні капості та веселощі.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua