fbpx
життєві історії
Щоразу, коли моя свекруха Надія Петрівна приходить до нас у гості, у мене відразу виявляються термінові справи, за якими треба відлучитися. “Намолила” нам квартиру. – Не оплачуйте комуналку, якщо вам не подобається якість цих послуг! Я навчу тебе, як робити дешеві бутерброди для чоловіка! Забрала у Дмитра золотий ланцюжок, який сама йому і подарувала колись. Коли я вже збиралася виходити з дому, зателефонувала Надія Петрівна

Щоразу, коли моя свекруха Надія Петрівна приходить до нас у гості, у мене відразу виявляються термінові справи, за якими треба відлучитися. Справа в тому, що моя свекруха любить давати непрохані поради та втручатися не у свою справу.

Якось вона сказала, що “намолила” нам квартиру. Ще під час суперечки з моїм чоловіком, правда це було давно, сказала, що взагалі народжувати його не хотіла і старший син у неї коханий, а дмитро так, випадковість.

Вона радила нам не платити комуналку, якщо нам не подобається якість цих послуг. Не розбиратися, замовляти експертизу та просити перерахунок, а просто не платити! Вчила мене, як робити дешеві бутерброди для чоловіка: берете гумову та тверду булку за 8 гривень, найдешевшу ковбасу, найдешевший “сир”, майонез і бутерброд готовий. Їсти не можливо, зате дешевий. Забрала у мого чоловіка золотий ланцюжок, який сама йому і подарувала колись, щоб віддати його ворожці, яка “скоро навіть на шоу екстрасенсів поїде”.

Найцікавіше трапилося два місяці тому. Моя двоюрідна сестра та її сім’я вирішили переїхати інший кінець країни. Перед від’їздом ми з племінницею домовилися зустрітися, щоб попрощатися та передати один одному прощальні подарунки.

Коли я вже збиралася виходити з дому, зателефонувала Надія Петрівна. Дізнавшись, що я збираюся на зустріч без чоловіка, вона почала волати, що я йду до іншого чоловіка. Що відхопила собі мужика з помешканням і грошима, і тепер щаслива пішла до нового обранця. Потік її думок був нескінченний, і я дізналася про себе багато нового. Аж надто голосно вона висловлювала свої думки.

Спроби  Дмитра пояснити, що йому самому не цікаво йти на цю зустріч, і він із моєю племінницею практично не спілкується, успіхом не увінчалися. Коли я сказала, що все чудово чую, і нехай вона трохи зменшить гучність,  то почула на свою адресу ще потік речень і виразів. На цій ноті чоловік припинив спроби заспокоїти її поклав трубку. Надалі вона зателефонувала Дімі і вибачилася за свої слова, але мені особисто вона це сказати не захотіла.

А я досі не розумію, в чому проблема, що я не тягну чоловіка туди, куди він не хоче. Якщо я збираюся до друзів, а він не хоче або йому не цікаво, то навіщо його примушувати. Якщо він хоче сам посидіти десь із колегами чи друзями, то навіщо мені нав’язуватися з ним разом? У нас чудові взаємини, побудовані на коханні і довірі.

У кожного має бути свій особистий час. Але мабуть у Надії Петрівни інший погляд. А я для себе тепер вирішила, що коли свекрусі треба до нас, то мені треба кудись з дому у термінових справах.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.