Щось мені здається, що в цьому будинку я для чоловіка свого – прислуга. Чи може, я себе накручую??? Не можу розібратися сама, тому напишу свою історію і запитаю у вас поради.
Чоловіка свого Віктора я дуже кохала, коли він мене заміж брав, та й зараз люблю понад усе. Живемо ми в його селі на Полтавщині, в його будинку. Сама я з сусіднього села, за 30 кілометрів.
Отже, я готую, випраю, прибираю, а він ні в чому мені не допомагає! Заробляємо ми порівну, але я при цьому працюю в півтора рази більше.
Я після роботи просто з ніг валюсь у прямому розумінні слова. Іду раніше за його, приходжу пізніше. А він сидить перед телевізором із пінним – і все! Хоч би один раз продуктів приніс додому чи з дитиною уроки вивчив.
Вечір вдома у мене розпочинається з миття посуду і цим закінчується. Щодня свіже готую, накриваю йому на стіл, бо його мама сказала готувати Віті тільки нове. Він мовчки забирає свою порцію в кімнату, там їсть перед телевізором.
Потім принесе порожню тарілку, мовчки ставить у мийку, і то не завжди, і йде. Ні “дякую” за їжу, ні “помий, будь ласка”. Ніби я ще один предмет побутової техніки, не більше.
Добре, затишок на мені, але нехай тоді виконує по будинку чоловічу роботу. Так ні, де там. Місяць прошу повість поличку на стіну дитині.
І так не тільки з поличкою. Беру потім сама інструменти, розміряю, вкручую шуруповертом. Він чекає, коли я закінчу, приходить зі словами – ну що ти робиш? Я ж тобі сказав, що повішу сам!
І так у всьому. Втомилася, чесно кажучи. Я і кінь, я і бик, я і баба і мужик, як то кажуть.
Пробувала по всякому чоловіка вмовляти-розмовляти: і ласкаво, і криками, і особистим прикладом. Результатів немає ніяких!
Найцікавіше, що якщо йому нічого не робити – не прати, не готувати і так далі – Вітя не обурюється. Є поїсти – добре, ні – не треба.
Як з ним жити – не знаю. Кохаю, хочеться робити приємно, але ж не в порожню стінку! Тому й потребую поради, дуже чекаю!
Фото – авторське.
Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.
Недавні записи
- Нас з сестрою ростила й виховувала тітка Ліда, мамина сестра. І ось тітки не стало. Ми сиділи якраз за поминальним столом, коли я зважилася розпочати цю розмову, обличчя моєї сестри вмить змінилося. Але я маю подбати про свою дитину і забезпечити її, як сестра не розуміє! Нині ми не спілкуємося. І так, я її розумію
- Моїй свекрусі всього 55 років, жінка в соку! Так ні ж, ломиться жити до нас, як свекра не стало, хоче аби я перед нею на задніх лапках скакала, подай-принеси. Вона втомилася, їй важко – втратила чоловіка, таке в країні коїться. Свою квартиру переселенцям хоче в оренду віддати і з нами грішми ділитися, чоловік в захваті від ідеї мами. Зарано ще вінки купувати, а вона зібралася! Краще би заміж ще вийшла. Готувати вона так і не навчилася, хіба що кілька дуже вже буденних страв страв: макарони, смажена картопля і яєчня, не більше. До прибирання ставиться за принципом «головне, щоб не як у свинарнику». От нащо це мені в моїй квартирі? Він хоче взяти кредит у банку та поміняти мою квартиру з доплатою на трикімнатну
- “Щоб їм добре було! Цим сходам!” – поскаржився якось Антон, прийшовши додому. Він був весь червоний і задиханий. А я знаю, що перед будинком у нас всього шість сходинок – шість, не двадцять і навіть не десять. – Любий мій, а скільки ти насправді важиш?, – прямо запитала я Антона. – Ну, знаєш, я вже давно не хлопчина…” – відповів він, прямуючи до ванни, а після до холодильника. Я дивилася на нього, як він плив у просторі, і мені здалося, що він якось округлився. Рад не рад Антон став на ваги
- Недавно свекруха зателефонувала, щоб до Миколая я її пофарбувала, бо вона йде на якийсь ювілей. – Як не можеш? То таке виходить, ніби ти рідній матері відмовила. Це ж твоя робота. – Так, робота, за яку я повинна отримувати гроші. А від вас і батончика за 15 гривень не отримаєш!, – не стрималася я вперше в житті. Після цього десь два дні зі мною свекруха не розмовляла, а недавно спитала, може я буду мати час дома, щоб її в порядок привести. І ви знаєте, в голові пролетіла така думка, щось та й з тим волоссям “зробити”
- До Люди я поїхала на перший поклик, бо обстановка дома зі свекрухою загострювалася. І власне, Валерій, чоловік моєї сестри, перевернув моє уявлення про сім’ю з ніг на голову. З самого ранечку він прокинувся, привів себе в порядок, приготував нам всім сніданок, кавусю і до кавусі. Після ми мило гуляли по місту. Я була під враженням. Але дома мене чекав “сюрприз”. По-перше, Олег нас навіть не зустрів. Їхали ми маршруткою, бо бензин дорогий. Але і це ще пів біди