fbpx
Breaking News
Пам’ятаю, як цю молитву часто промовляла моя мама, коли ми були ще маленькими. У неї завжди на очах, в цей момент, були сльози. Пройшов час, і я зрозуміла її, як ніхто інший. Її варто промовляти кожній матері, за щасливе виховання дитини
До вечора ми з ним помирилися, а вранці вона влетіла в кімнату о 7 ранку, побачила, як ми спимо щасливі в обнімку, і тут почалося. Крики, що я погана, що я його життя ламаю, що нічого не вмію. Сказала, що я погано на нього впливаю. Він мовчав і нічого не говорив. Лише попросив піти в іншу кімнату, де я до їх від’їзду і просиділа 2,5 години
Коли готую цю домашню яєчну лапшу, згадую рідні бабусині натруджені руки, як вони вправно рухалися, а я маленька сиділа поруч і спостерігала за цією казкою… Я така щаслива, що сьогодні, через багато років, я радую тепер вже свою родину бабусиною ароматною лапшичкою і дуже хочу поділитися з вами цим чудовим і простим рецептом! 
Субота для багатьох – перший вихідний, коли можна розслабитися і відпочити. Народні прикмети і забобони допоможуть провести цей день вдало і залучити в життя благополуччя
Я вже й не надіялась, що в мене вийде ця неймовірно хрумка скориночка на крильцях, які так люблять мої рідні. І тут вичитала цей рецепт. Приготувала, і справді, все вийшло з першого разу. Діти кажуть, що я фея!
Суспільство
Шкільні внески: батькам пояснять, на що можна здавати гроші

У заяві зазначено, що благодійні внески є добровільними.

У Харкові склали пам’ятку для батьків про те, як і на яких підставах вони можуть жертвувати кошти для школи чи дитсадка. Як повідомив секретар міськради Олександр Новак, пам’ятку будуть роздавати на батьківських зборах, розмістять на стендах навчальних закладів, опублікують на їхніх сайтах, а також на інтернет-ресурсах райвно та департаменту освіти.

До речі, в заяві зазначено, що благодійні внески є добровільними, і їх можуть приймати тільки бухгалтери школи чи дитсадка. Переказ коштів на спеціальний розрахунковий рахунок обов’язково має бути відображений у бухгалтерському обліку.

Пам’ятку чиновники розробили спільно з батьками. “Це перший крок у спробах змінити систему благодійних внесків у школах. Пам’ятка має рекомендаційний характер, і можливість збирати благодійні збори готівкою зберігається, але батьки хоча б зможуть прочитати і задуматися, що благодійність — це їхній вибір”, — розповіла “Сегодня” учасниця батьківського об’єднання “Благосвіт” Світлана Резван.

Читайте також: НАФТОГАЗ НАЗВАВ НАЙБІЛЬШІ МІСТА-БОРЖНИКИ

Джерело.

Related Post