fbpx
Breaking News
Пам’ятаю, як цю молитву часто промовляла моя мама, коли ми були ще маленькими. У неї завжди на очах, в цей момент, були сльози. Пройшов час, і я зрозуміла її, як ніхто інший. Її варто промовляти кожній матері, за щасливе виховання дитини
До вечора ми з ним помирилися, а вранці вона влетіла в кімнату о 7 ранку, побачила, як ми спимо щасливі в обнімку, і тут почалося. Крики, що я погана, що я його життя ламаю, що нічого не вмію. Сказала, що я погано на нього впливаю. Він мовчав і нічого не говорив. Лише попросив піти в іншу кімнату, де я до їх від’їзду і просиділа 2,5 години
Коли готую цю домашню яєчну лапшу, згадую рідні бабусині натруджені руки, як вони вправно рухалися, а я маленька сиділа поруч і спостерігала за цією казкою… Я така щаслива, що сьогодні, через багато років, я радую тепер вже свою родину бабусиною ароматною лапшичкою і дуже хочу поділитися з вами цим чудовим і простим рецептом! 
Субота для багатьох – перший вихідний, коли можна розслабитися і відпочити. Народні прикмети і забобони допоможуть провести цей день вдало і залучити в життя благополуччя
Я вже й не надіялась, що в мене вийде ця неймовірно хрумка скориночка на крильцях, які так люблять мої рідні. І тут вичитала цей рецепт. Приготувала, і справді, все вийшло з першого разу. Діти кажуть, що я фея!
Україна
Школярка зібрала 1304 грамів срібла для військових

Вінничанка 11-річна Луїза Милованова зібрала 1304 грамів срібла і 4600 гривень на виготовлення орденів “Народний герой України” для бійців АТО. Про розповів батько дівчинки 44-річний Артур Милованов.

“У зону АТО пішло служити багато наших знайомих. Усією сім’єю збирали для них необхідні речі і продукти. Пакували сухі борщі. Луїза ходила зі мною в госпіталь. Носила медикаменти. У дев’ять років побачила важкі рани, перев’язані кінцівки і каліцтва військових. Після того загорілася бажанням їм допомагати. Почала збирати гроші і срібло на ордени”, – говорить Артур Милованов.

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ БАНКИ ВВЕДУТЬ ДОДАТКОВІ КОМІСІЇ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ КАРТОК

Срібні вироби присилали люди з усієї України, в тому числі з окупованих територій.

“Жителі окупованого Сходу відкрито допомагати бояться. Якось прислали дочці срібло із запискою. Підписалися людьми, які не хочуть себе називати, але вірять у її справу”, – каже Милованов.

Луїза Милованова навчається у художній школі. Для бійців розмальовує патріотичними малюнками гільзи. Залучила до цього заняття однокласників – учнів 6-д класу школи №6 у Вінниці.

“Люди з різних країн світу, які допомагають нашим бійцям, хочуть мати щось на пам’ять. Для цього, розфарбовані донькою гільзи були направлені в США, Францію, Іспанію. Їх беруть не як сувенір, а як пам’ятку про події в Україні. Цього разу наш волонтер Юрій Гира привіз гільзи із Авдіївської фронтової зони. Школярі їх розфарбують, а ми передамо бійцям на Схід”

Нагадаємо, що вінницький патрульний 28-річний Євген Орленко віддав свій автомобіль “Альфа Ромео” землякам на передову. Ключі поліцейський віддав другу дитинства – бійцю полку “АЗОВ” вінничанину Сергію.

728359_4_w_1000

728359_3_w_1000

Джерело.

Related Post