fbpx
Курйози
Школярки знyщaлиcя над прибиральником: як він витончено помстився їм

Те, що сталося з цим чоловіком, буває практично з кожним з нас. Вам точно це знайомо: просиш людину щось не робити, він начебто погоджується. Проходить час, і він знову береться за своє.

Дуже часто в подібному дусі доводиться говорити про підлітків. Періоди криз бувають в будь-якому віці, але тут же криза затяжний.

Ось цього прибиральникові вдалося впоратися з дівчатками-підлітками. Здається, вони на все життя запам’ятають його урок!

Поцілунки на дзеркалі – це так безневинно і мило. Але тільки з точки зору того, хто їх залишає, а не змиває. Школярки з цього ролика пристосувалися заціловувати дзеркала в туалеті буквально на регулярній основі.

Читайте також: КІШКА ЩОРАНКУ ПРИНОСИТЬ ГОСПОДАРЕВІ ЛИСТОК АБО ПАЛИЧКУ ПО НЕЗВИЧАЙНІЙ ПРИЧИНІ (ФОТО)

Терпіння прибиральника лопнуло, і йому довелося звернутися за допомогою до директора. Вона зрозуміла суть проблеми і звернулася до всієї школі, щоб діти негайно припинили хуліганити і знущатися над тим, хто наводить чистоту.

Здавалося б, хіба можна не послухати директора школи? А ось і можна! Старшокласниці посміхнулися і вже на наступній перерві вирушили до дзеркал з рясно нафарбованими губами. Яке кричуще непослух.

Але і прибиральник – не промах! Він знову пішов до кабінету директора, і вже там вони розробили хитрий план.

Напевно, школярки очікували почути чергові повчання, але не тут-то було. У присутності директора школи прибиральник завів їх до вбиральні і показав те, як саме він миє дзеркала.

Їм б після цього хотілося скупатися в антисептику. Навряд чи це правда, але прибиральник продемонстрував, що швабра, якою він миє дзеркала, ополіскується в унітазі!

Здається, дівчатка не здогадувалися, як складно дається прибиральникові очищення дзеркал. Йому, як мінімум, стільки раз потрібно вмочити робочий інструмент в унітаз.

Висновок: не злите людей, інакше можете постраждати самим несподіваним чином!

Джерело.

You cannot copy content of this page