fbpx
життєві історії
Сходила заміж за багатого, а тепер торгує картоплею на ринку

Моя сусідка Женька все мріяла знайти собі багатого чоловіка і вирватися з тієї убогості, яка її оточувала. Її батьки пили, освіти вона так і не отримала і працювала де доведеться. Джерело

Вже як їй вдалося підчепити багатого кавалера я не знаю. Але чоловік був дуже солідний, весь з себе і на дорогому джипі, але вже віці, років 50 чи 60 на вигляд.

Буквально за пару місяців Женька одягнулася у неї з’явився дорогий телефон, а потім вона і зовсім переїхала жити до свого обранця.

Після цього в нашому районі вона з’являлася нечасто. Періодично відвідувала своїх батьків, привозила їм сумки з продуктами і оплачувала комунальні послуги за їх квартиру. Потім вона нapoдила дочку і стала з’являтися все рідше, не до цього їй було.

Так минуло ще кілька років. А недавно я пішла на ринок за картоплею і серед вуличних торговок зустріла Женьку.

Я була просто в шоці, від колишнього лиску її ні залишилася і сліду. Вона якось різко постаріла і погладшала.

Читайте також: 10 сильних правил з Біблії, якi здaтні зробити щасливим будь-яке подружжя

Ми з нею розговорилися і я її запитала, як вона докотилася до такого життя.

Виявилося, її чоловік став попивати і її бuв. А потім і зовсім вигнав її в чому була разом з дитиною. Аліменти толком не платить, від судових приставів ховається.

Від безвиході Женька пішла працювати на ринок і ще в одне місце влаштувалася прибиральницею, щоб хоч якось прогодувати себе і доньку.

Ось так, погналася за уявним багатством і пішла ні з чим. А її чоловік так і залишився, як і був, з кількома квартирами, машинами і власним будинком.

You cannot copy content of this page