fbpx
Здоров'я
Шоколад – кращий засіб від кашлю: доведено наукою

Всі ми чули, що мед і лимон допомагають заспокоїти кашель.

Але міжнародний незалежний експерт з кашлю професор Ейлін Моріс (Alyn Morice) говорить, що шоколад справляється з цим краще, і це довело недавнє наукове дослідження.

Ми ще ніколи не бачили більш приємних підсумків досліджень. Біжимо за шоколадкою! Ну і що, що ми не кашляємо.

Професор Моріс заснувала Міжнародне співтовариство з вивчення кашлю і керує медичними дослідженнями в Університеті Халла. Вона розповіла про наукове дослідження в Європі, яке було проведено за участю 163 осіб. Всі пацієнти з кашлем, які брали ліки на основі шоколаду, відчули значне поліпшення.

Це не перше дослідження, яке довело ефективність шоколаду в якості ліків. Раніше вчені з Імперського коледжу в Лондоні виявили, що теобромін, що міститься в какао-бобах, краще пригнічує кашель, ніж стандартна програма – кодеїн.

Ліки від кашлю, що містять шоколад, виявилися ефективними за рахунок того, що утворюють покриття, яке пригнічує нервові закінчення, які запускають бажання відкашлятися.

Звичайно, пити гарячий шоколад не так ефективно, як випити ліки, які його містять, – він не знаходиться в горлі досить довго, щоб сформувати захисний шар. У ліках є й інші заспокійливі інгредієнти (такі як діфенгідрамін, льовоментол і хлорид амонію), щоб шоколад знаходився в контакті з нервовими закінченнями, що відповідають за кашель, як можна довше.

Втім, професор вважає, що навіть якщо повільно смоктати шматочок шоколаду, це може дати невеликий заспокійливий ефект.

Новий засіб від кашлю на основі шоколаду вже надійшов в аптеки Великобританії. Так що будемо чекати його і ми. Звичайно, з шоколадкою вприкуску.

Читайте також: ОЛЯ ПОЛЯКОВА ВІДГУЛЯЛА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У ВЕСІЛЬНОМУ ВБРАННІ

Джерело.

 

facebook