fbpx
життєві історії
Шукайте не ідеальних, але тих, чиї недоліки ви зможете легко спостерігати і через 20-50 років. Шукайте «своїх»!

Світ врятує не краса. Світ врятує Любов.

Мені 36. Я росла в Любові. Казкової. Нереальною з точки зору. Любові моїх дідуся і бабусі, любові моїх батьків. Я ніколи не чула, не бачила і не відчувала образ, неповаги, грубості або холоду в своїй великій родині.

У мене самої такого не було. Ніколи-майже ніколи. Марно копаючись в причинах «ну, як же, адже я просто «приречена» була на таку ж Любов», я паралельно намагалася вивести формулу Любові, дізнатися Її закони і адаптуючись до них, залучити Її, злодійку, в моє життя.

Будучи перфекціоністкою, я вінілу завжди в своїх невдачах тільки себе, і старанно вивчала чоловіка, щоб відповідати йому і бути гідною «його-одного».

Тонни психологічної, езотеричної і релігійної літератури. Штіванія з крайності в крайність: від «полюби мене такий, як я є» до «дивись, яка я слухняна-така, як тобі потрібно» …

Ось мій вердикт. Немає ідеального чоловіка. Так само як і жінки. Всі ці спроби дізнатися все секретик про чоловіків, підібрати до них ключики закінчуються їх захопленнями «яка ж ти класна-комфортна-розумна» і порожнечею в душі від того, що їм-то ти ідеально підходиш, а вони тобі – ні. Чому? Не твоє.

Намагаючись бути зручною-красивою-приємною, я забувала про себе. «Навіщо робити зауваження, якщо я розумію, чому він це зробив? Він не спеціально, його інакше не навчили. Це – травма дитинства (патерни з його минулих відносин), я зігрію його своєю любов’ю і повторно його програми »…

Не ідеальність параметрів за заздалегідь встановленим списку вимог потрібна. Не в магазині ж. Попадання пазами в пази один одного. Коли кожна западинка і надщербінка в серці зустрічає свою відповідну опуклість в серце партнера.

Найбільша помилка у людей – шукати по достоїнств партнера, за потребами. «Вона буде хорошою мамою моїми дітям». А вмирати я буду з тієї, з ким хоч в рай, хоч в пекло … А діти вдома доглянуті «хорошою». «Він забезпечить мені і моїм дітям гідне життя». А чекати смс я буду від ніщеброда-колеги, від якого тепло в душі і хочеться прикрашати його двушку на околиці міста …

Не на гідності потрібно дивитися. На недоліки. На те, що почне вас дратувати до скреготу зубів, коли ваше Его вгамується від спостережуваних достоїнств. Адже Любов толерантна до недоліків. А нелюбов безжальна навіть при безперечних перевагах.

Шукайте не ідеальних, але тих, чиї недоліки ви зможете легко спостерігати і через 20-50 років.

Шукайте «своїх». З такими ж бзіками. З ким захочеться втекти від репетують дітей на задній двір і пити в халатах і тапках коньяк-курити заборонену сигарету. З ким будете тупо іржати над дивним фільмом.

З ким хочеться закриватися в туалеті ресторану-кіно-у друзів. Кого не будуть дратувати ваші розкидані речі. Хто буде сміливо переглядати бюджет, коли у вас закінчаться гроші-робота-ентузіазм.

Хто буде піднімати ваші опущені крила. З ким без «але і якщо» …

Не потрібно грати чужі ролі-не дивуйтеся, що вам так важко ужитися-терпіти іншого – адже ви ж самі обдурили на старті, зігравши того, ким хотів вас бачити ваш потенційний партнер. Не вас! Цей б на вас не пішов. Вийшли з ролі – і цим незадоволений і глядач, і актор.

Закохаєтесь в себе. Огляньте себе з усіх найбільш незручних сторін. Дізнайтеся, що подобається вам, що не подобається, а що є неприйнятним ні за які «хабарі». Корупція самого себе занадто дорого карається в життєвому контексті. Мучитись роками.

Балуйте себе приємними людьми і обставинами. Привчіть себе отримувати задоволення від себе і від життя. І тоді “не-ваш» чоловік просто не пройде ваш внутрішній фейс-контроль.

Дозвольте собі розкіш бути собою і тоді такий же справжній увійде у ваше життя Любов.

Світ врятує не краса. Світ врятує Любов. Любові вам! Без «але і якщо».

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook