fbpx
життєві історії
– Шикарно жити в кредит, а вечеряти їздити до мами? Не відмовлять ж батьки. Ось і виходить, що вона таки на батьківській шиї. Годують внучку і дочку заодно!

Знайома недавно з роботи звільнилася. Причина, за її словами, цілком зрозуміла і прозаїчна: мало платять. Ну та, якщо віддаєшся роботі без залишку, а твоя праця залишається недооціненою, то шукати більш прибуткове місце необхідно.

Тільки у випадку з Дариною не все так просто. Дівчина отримувала… ммм… дуже пристойну.

– Я не вирулюю, – заявила Дарина, – поговорила з шефом, а він не хоче додавати. Мотаюся на роботу, бензин витрачаю, дочка практично не бачу, вільного часу нуль, а мені не вистачає.

Пішла Дарина буквально «в нікуди», набрала замовлень, займається на фрілансі мережевим маркетингом, заїжджала сьогодні, говорить, що по грошах так само, інший раз і більше, зате сама собі господиня і часу вільного тепер – вагон.

– Хоча б з дочкою бачуся, – хвалилася вона, – по магазинам можу пройтися, здоров’ям своїм зайнятися.

А тепер увага. Дочка Дарини з самого народження живе разом з її батьками, їй вже 15 років, спочатку Дарина, що розійшлася з чоловіком, будувала своє особисте життя, а дівчинці було краще з бабусею і дідусем, пенсіонерами.

Потім Дарина працювала, а дівчинка вчилася в школі – не смикати ж її! Тепер дочка вчиться в коледжі, а до нього ближче від будинку бабусі й дідусі та й не може Даїна перевезти дівчинку до себе тому як в її новобудові ще не зроблений ремонт.

– Я жити-то можу, – каже жінка, – мені багато не треба, а дитину в голі бетонні стіни тягти – безвідповідально.

Говорити про те, хто несе витрати по «прокорм» дитини, думаю, зайве, Дарині і самой ледь вистачає. Куди гроші діває? Все дуже просто: квартира в іпотеці – це 56 тисяч на місяць, машина в кредиті – 18 з гаком тисяч в місяць, є ще дві кредитні карти, які треба закривати.

Ну і по дрібниці: оплата за додаткову плату коледж дочки, страховки різні, бензин.

– Ти навіщо в такі невигідні умови вляпалася, – запитували ми Дарину, ще на стадії прийняття рішення, – ти уявляєш, що підсумкова переплата – величезна та й можна знайти дешевший кредит.

– Дівчата, – мрійливо закатувала очі Дарина, – ви б бачили, який це проект та ще й майже в центрі… Апартаменти – моя мрія.

Ну-ну, мрій. Теж саме вийшло і з машиною. У Дарини була стара іномарка, цілком собі нормальна, на ходу, не ламалася. Але захотілося нову. Грошей немає? Не біда, можна взяти в кредит і їздити. І дв акредитки роздрукувала, тому що треба було перехопити.

– Вона все життя так жила, – каже подруга Ольга, яка знає Дарину з 12-ти річного віку. Точніше, все самостійне життя, років з 18-ти. Нахапає кредитів, потім душиться в них. А тільки-но віддасть, знову в кредит влазить.

– Не вміє людина жити за коштами, – констатує факт наша літня співробітниця Людмила Іванівна, – хочеться всього і відразу. Їй в такому шаленому ритмі ще років 20 жити. І я не впевнена, що в 56 вона схаменеться, так і буде в борги влазити.

– Я збирати не вмію, – зізнається Дарина, – а жити, причому, найкращі роки, хочеться добре. Не відкладаючи на потім щастя. А зараз в 36 років вона добре живе? Адже в квартиру кредитну треба ще й меблі купувати, не кажучи вже про ремонт.

– На харчування? – дивується Дарина, – так я майже нічого на харчування і не витрачаю. Дочка ж не зі мною.

Лукавить Дарина. Комплекції дівчини – не худенька, враження голодуючої ну ніяк не виробляє. А потім зізналася:

– Так я ж у батьків всі вечора проводжу, а іноді ще в обід заїжджаю. Так що – сита.

Так і уявляю собі цю ситуацію: дівчина на новенькій машини, їде зі свого шикарного житлового комплексу з голими бетонними стінами на вечерю. До мами. Не відмовлять ж батьки. Ось і виходить, що не тільки на її шиї кредити висять, але сама ще і на батьківській. Годують внучку і дочку заодно.

– Нормально все, – каже Дарина, – я справляюся. Плачу все вчасно. А бензину тепер менше витрачаю.

Ну да, а не вистачить – можна і ще кредит взяти. Дарина з ентузіазмом особисте життя влаштовує, не здивуюся, що незабаром вечеряти до батьків вона буде їздити разом з новим зятем.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page