fbpx
Здоров'я
Сім порад про лікування грипу

Перш ніж обрати спосіб лікування слід визначитися, це грип чи застуда, змінити спосіб харчування та знайти тепле ліжко.

Як лікувати ГРЗ пише ВВС.

Їжте стільки, скільки хочеться

Коли у вас висока температура, апетит зникне. І це природно. Не примушуйте себе до їжі. Харчуйтеся, коли є бажання і здорово.

Залишайтесь в ліжку

Якщо у вас грип – перебування під теплою ковдрою у горизонтальному положенні обовязкове. Проте, якщо маєте застуду – лежіть, коли погано себе почуваєте. Але прогулянка на свіжому повітрі не зашкодить.

Гарячий пунш та чай з лимоном лікують

Розігрітими спиртними напоями лікуються, однак під час грипу і високій температурі основне лікування – чай з лимоном. Гарячого пиття має бути багато. Однак надто багато пиття може призвести до смерті – тому і тут варто не переборщити.

Парацетамол та ібупрофен полегшать життя

Обидва види ліків можна прийняти одночасно. Вони полегшать симптоми грипу. Однак слід прочитати про допустимі дози на упаковці. Ібупрофен радять приймати під час або після їжі.

Ментол розблокує ніс

Полегшити дихання допоможуть ментол та евкаліпт. Також на користь підуть розтирання та інгаляції.

Цинк та вітамін С для імунітету

Користь вітаміну С пропагують з 1930-тих років. А у 1970-му році на науковому рівні було доведено силу цього вітаміну у порятунку від інфекції. Це підтвердив тоді Лайнус Полінг, лауреат Нобелівської премії.

Надлишок вітаміну С легко виходить з організму. Однак вживання цинку обмежене. Слід вивчати допустимі добові норми перед його вживанням.

Відмовляйтесь від антибіотиків

Під час грипу та застуди антибіотики протипоказані. Їх вживають у виключно коли хвороба викликана бактеріальною інфекцією.

Читайте також: ЧЕРЕЗ НЕДБАЛІСТЬ ЛІКАРІВ ДИТИНІ АМПУТУВАЛИ РУКУ

Джерело.

facebook