fbpx
життєві історії
Сім’я Арсенія була велика, жили вони бідно, на відміну від родини Галини. Мати відмовляла Галинку від цього Арсенія. І бідний, і неосвічений, і кутка свого немає. У ті часи не послухатися батьків було неможливо. Так і не дочекалася вона його з армії. До повернення Арсенія залишалося всього 2 місяці, а Галина вискочила заміж за першого красеня в селі

Галина якій зараз вже до 80-ти, у юності дуже кохала хлопця Арсенія, свого сусіда в селі. Сім’я Арсенія була велика, жили вони бідно, на відміну від родини Галини.

Мати відмовляла Галинку від цього Арсенія. І бідний, і неосвічений, і кутка свого немає. У ті часи не послухатися батьків було неможливо. Так і не дочекалася вона його з армії. До повернення Арсенія залишалося всього 2 місяці, а Галина вискочила заміж за першого красеня в селі.

Життя молодих не залидилося від початку, Остап, чоловік Галини. виявився грубим і аладним, все мало бути лише по його. Хоч і було у нього своє житло, але недовго Галина прожила в ньому, не витрмала. Повернулася з дитинкою до матері.

Арсеній, дізнавшись про весілля коханої, залишився на надстрокову службу, одружився в армії, там отримали вони з Ольгою квартиру. Але щоразу, коли приїжджав до своїх рідних у село, бачився з Галиною, зізнавався в коханні, умовляв зійтися. Але Галина так і не погодилася на цей крок: у нього була родина, а кохання… хіба це головне?

Давно вже немає ні мами Галини, ні Арсенія, ні Остапа. Але досі Галина звинувачує свою маму в своєму сумному житті. Тижня не проходить, щоб вона не згадала свого Арсенія. Тішиться тим, що дочку Оксану хорошою людиною виховала. А в особистому житті Галина так і лишилася самотрньою, все життя прожила сама.

Доля? Неправильне несамостійне рішення?.. Хто ж тепер знає. А кохання – головне воно. чи все ж ні? ось на це запитання Галині хотілося б знайти відповідь, та немає вже тих, хто б міг їй відповітсти…

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page