fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
Суспільство
Синоптики дали довгостроковий прогноз погоди на весну

У березні очікується різке похолодання, а в травні буде справжнє літо.

Український науково-дослідний метеорологічний інститут Національної академії наук прогнозує різке похолодання з 9-10 до 20 березня. Однак в травні на українців чекає спека.

Про це на прес-конференції повідомила завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Вазіра Мартазінова, передають Українські Новини.

“У найближчі дні, десь до 9-10 березня і майже до 20 числа ми очікуємо похолодання, різке похолодання”, – сказала Мартазінова.

Температура повітря може знизитися в окремих областях до -4-6 градусів вночі, + 4-6 – вдень.

Однак наприкінці березня очікується різке підвищення температури.

Мартазінова прогнозує середньодобову температуру +10 градусів (орієнтовно + 14-15 градусів вдень) в квітні до кінця місяця, коли очікується похолодання.

За її словами, заморозки можливі тільки в північних областях.

У травні температура може досягати +25 до +30 градусів вдень, +14 градусів вночі в першій половині місяця.

Вже до третьої декади очікується дуже різке зниження температури, можливі заморозки вночі.

Читайте також: В Україні затвердили проект реформи освіти

Джерело

Related Post