fbpx
Breaking News
Особливі молитви, які захистять діточок (своїх, або хрещеників і онуків) від гoря, скверни, зла, нещасть і хвоpоб. Материнські молитви – найсильніший вид захисту, адже мати і дитя пов’язані нерозривною ниткою
Ура! Нарешті я його знайшла! Господиньки, це унікальний рецепт тіста для піци! Мої гості з трудом повірили, що готувала його сама
Віка ніколи не залишалася ночувати, але дуже любила приїхати до нас в 11 годині ночі і скупатися в джакузі. Тато приносив їй у ванну чай і тер спинку (напевно). Вона дуже любила створити ілюзію того, що дуже зайнята. Приїжджаючи до нас, вона щоразу брала ганчірочку, і на доказ того, що вона дуже охайна, натирала мікрохвильову піч. Хоча, крім неї на кухні, квадратурою 50 метрів, було ще дуже багато місць, де можна було пройтися ганчіркою
Костя любив своїх дітей від першого шлюбу і дуже за ними нудьгував, а спільної дитини він не хотів. Аліса намагалася просити чоловіка подумати про дитину, вона надіялась, що це зблизить їх, зробить відносини міцнішими. Тільки все даремно. Костя кожен раз нагадував їй, що не готовий 
4 улюблених піци нашої родини я готую за 45 хвилин! Півгодини підготовка, 15 хвилин – випікання, і кожен має свій улюблений смак на обід або вечерю. А ще це відмінне рішення, коли приходять гості!
Події
Скандал на Львівщині: учительку звинувачують у побитті учнів

На Львівщині із заявою до поліції на викладача української мови звернулися батьки двох учнів. Вони звинувачують педагога у побиті дітей. Та поки вини педагога ще не довели і слідство триває, жінка і далі вчить дітей.

За словами 12-річних учнів, вчителька української мови не лише била їх головою об парти, а й частенько кулаками по голові.

Наталя Цибух, яку звинувачують у рукоприкладстві, спершу категорично відмовилася говорити, а потім таки розповіла свою версію. За її словами, учнів вона не била, а просто вимагала від них виконання завдання.

У дирекції школи не приховують, це вже третя скарга на педагога. Перша була рік тому. Тоді за стусани старенька вчителька просила вибачення у всього класу.

Коли ситуація повторилася, батьки вирішили не чекати чергових вибачень, а просто написали заяву в поліцію, аби вирішити усе дієвіше.

Втім, як традиційно трапляється у таких ситуаціях, частина батьків вчительку захищає. Мама однокласника скривджених хлопців запевняє – насправді це діти довели вчителя до непедагогічного вчинку. Мовляв, група підлітків тероризує весь клас.

Заступник директора усе це називає звичайними шкільними витівками, і претензій до хлопців немає. Натомість, вчитель таки перегнула палку, визнають у школі. І додають, що Наталя Цибух – хороший педагог.

Наталія Цибух на час слідства продовжує викладати у школі. Там твердять, що по своєму відреагували на побиття дітей.

На цей випадок ми були змушені відреагувати . Ми розслідували цю справу і дали догану цій вчительці,
– розповіла начальник відділу освіти Пустомитівського району Мирослава Лісна.

А ще у вчительки забрали години викладання у конфліктному класі. Втім батьки вимагають більшого – звільнити педагога.

Читайте також: Суд заарештував банду грабіжників, затриману після перестрілки в Княжичах

Джерело

Related Post