fbpx
Суспільство
Скандал в поліції: дівчина намагалася накласти на себе руки в ізоляторі

У Бердянську Запорізької області заарештована дівчина намагалася накласти на себе руки в ізоляторі тимчасового тримання (ІТТ), порізавши передпліччя. Співробітники ІТТ викликали потерпілій швидку допомогу, проте цей факт не внесли в журнал і не повідомили про подію керівництво Нацполіціі.

Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит газети “МИГ” в.о. начальника відділу комунікацій ГУНП в Запорізькій області Катерини Людвік.

Відзначається, що дівчина 1995 року народження разом з громадянином 1986 року народження є співучасниками в скоєнні тяжкого злочину. 20 березня 2017 року їх доставили в ізолятор тимчасового утримання № 4 в місті Бердянськ.

Через кілька днів, вночі 23 березня, двоє працівників ІТТ, перебуваючи в наряді чергової зміни, безпідставно вивели обох заарештованих в господарське приміщення і залишили без нагляду.

“Повернувшись в камеру, громадянка зробила спробу самогубства шляхом нанесення собі різаних ушкоджень передпліччя. Після чого співробітники ІТТ викликали швидку допомогу. Про згадані факти співробітники ІТТ не повідомили керівництво ГУНП і не внесли в журнал факт виклику швидкої допомоги”, – зазначено у відповіді на інформаційний запит.

Відзначається, що в результаті перевірки правоохоронці встановили всі обставини події і відкрили кримінальне провадження за ознаками складу злочину, передбаченого ч.1 ст. 120 Кримінального кодексу України (доведення до самогубства).

Крім того, четверо безпосередніх порушників зараз звільнені з органів Національної поліції, начальник Бердянського відділу поліції переведений на посаду з меншим обсягом роботи, а ще на трьох працівників накладено дисциплінарні стягнення.

Чиайте також: КОЛИШНЮ ВЧИТЕЛЬКУ УКРАЇНСЬКОЇ, ЯКА ЗАСВІТИЛАСЬ У РОСЗМІ, ЗАТРИМАЛИ В МАР’ЇНЦІ

Джерело.

facebook