fbpx
Політика
Скандал з резолюцією по Ізраїлю в ООН: постійний представник роз’яснив позицію України

Скандал з резолюцією по Ізраїлю в ООН: постійний представник роз’яснив позицію України.

Постійний представник України в ООН Володимир Єльченко заявив, що ізраїльські поселення на палестинських територіях, від будівництва яких закликали відмовитися в резолюції Радбезу ООН, суперечать міжнародному праву.

Про це він заявив в Twitter.

“Ізраїльські поселення на окупованих територіях суперечать міжнародному праву, як і окупація Криму Росією”, – зазначив постпред України.

Раніше Єльченко назвав “емоціями” скасування Ізраїлем візиту глави українського уряду Володимира Гройсмана через голоси України за резолюцію про незаконність ізраїльських поселень і закликав “припинити дискусію на ізраїльську тему”.

Як відомо, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху оголосив про скасування офіційного візиту Гройсмана в Ізраїль. Таким чином виражений протест проти підтримки Україною резолюції Ради Безпеки ООН, яка закликала Ізраїль припинити будівництво поселень на палестинських територіях.

Представник прем’єра Дмитро Столярчук повідомив, що Володимир Гройсман переніс візит до Ізраїлю на невизначений термін.

Нагадаємо, Рада Безпеки Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію з вимогою до Ізраїлю припинити поселенську діяльність на палестинських територіях.

Резолюцію підтримали 14 з 15 членів Ради Безпеки, в тому числі і України, а США, незважаючи на прохання з боку Ізраїлю, на цей раз відійшли від традиційної лінії, і не стали накладати вето.

Обраний президент США Дональд Трамп пообіцяв зміни у “всьому, що стосується ООН”.

Раніше Нетаньяху заявив, що Ізраїль перегляне свої відносини з ООН і скоротить фінансування організації на 8 мільйонів доларів.

Читайте також: ЧОМУ 6-ГОДИННИЙ СОН — ЦЕ ТЕ САМЕ, ЩО ЙОГО ВІДСУТНІСТЬ

Джерело.

Related Post

facebook