fbpx
гороскоп
Сльози та розчарування: цим знакам Зодіаку не пощастить. Літо 2022 року принесе їм ще ті випробування

Сльози та розчарування: цим знакам Зодіаку не пощастить. Літо 2022 року принесе їм ще ті випробування

Літо 2022 року стане “чорною смугою” для трьох уродженців зодіакального кола – на них чекають великі неприємності. Вони можуть втратити велику суму грошей, розчаруватися у своїй другій половинці та розірвати стосунки, що стане приводом для депресії.

За словами астрологів, випробування чекають на Овнів, Левів і Козерогів. Удача відвернеться від них, що спричинить низку проблем у всіх сферах життя.

Овен

Уродженці цього знаку запланували на літо безліч справ, але більшості не судилося здійснитися. На Овнів чекає несподівана новина, яка зруйнує всі плани. Їм буде важко взяти себе в руки і рухатися до наміченої мети, що зумовить нові складності. Овни будуть розчаровані та засмучені, вони втратять віру в себе. Їм загрожує втрата грошей та неприємності на роботі. Не виключені конфлікти з другою половинкою, але їх можна уникнути, якщо проявити терпіння.

Лев

Літо стане для Левів суцільною “смугою перешкод” – одні неприємності будуть змінюватися іншими. Уродженці знаку захочуть змінити все у своєму житті, але в них нічого не вийде. Через брак грошей вони почуватимуться скутими і не зможуть реалізувати бажане. На роботі Левам загрожують непорозуміння з керівництвом, вони ризикують залишитись без премій. Конфлікт із партнером може призвести до розриву стосунків, якщо уродженці знаку не навчаться відкрито говорити про проблеми та шукати шляхи їхнього вирішення.

Козеріг

Уродженцям цього знаку загрожують проблеми в особистому житті – вони розчаруються у своїй другій половинці, що спровокує великий конфлікт. Найімовірніше, у стосунках доведеться поставити крапку, але якщо Козероги не зроблять із цієї ситуації висновків, то щастя їм не знайти. На роботі уродженців знаку чекають неприємності, вони можуть втратити гроші через провал важливого проєкту. Вони будуть почуватися дуже погано і можуть навіть впасти в депресію, але не варто так багато лити сльози – все ще в житті налагодиться, потрібно почекати.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua