fbpx
життєві історії
– Слухай, у мене дуже цінна пропозиція. Зараз приїду. – Від візиту Маргарити, я доброго не чекала. Вона дуже скaндальна особа. Замучила свою власну маму до такого ступеня, що та попросила родину дочки з’їхати, тепер, ось, свекруха їх терпить

Збираємося з чоловіком і дитиною до бабусі в село. Дочці 8 років і у неї зараз канікули, закінчила 1-й клас. Практично цілий день сидить дома одна, так як погуляти, поки нас немає, я їй не дозволяю, хіба мало що може статися, коли дитина без нагляду. За матеріалами

-Привозіть до мене, – запропонувала моя мама, – я в цьому році навіть козою не завелася, тільки город і кури, так що робити мені особливо і нема чого, а ваша Полінка підросла вже, ми впораємося.

До моєї малої батьківщини з Києва їхати годин 6, якщо не буде серйозних заторів, а можна і довше. Збираємося грунтовно, з речами на будь-яку погоду.

Під час зборів до нас зайшла в гості свекруха. Відносини з мамою чоловіка у мене були хороші, ми не сварилися, внучку вона любить і частенько забігає просто так. Тільки свекруха працює, тому паличкою-виручалочкою для нас вона ніколи не була.

-Полінка в село їде? Правильно, – каже свекруха, – нічого в задушливій квартирі канікули проводити. А там краса: чисте повітря, ягоди, гриби, гуляй хоч до темна.

Свекруха, благословивши нас на поїздку, пішла. Живе мама чоловіка в двокімнатній квартирі. Разом з нею ще живуть молодший брат мого чоловіка з дружиною і сином.

Хлопчик молодше нашої Полінка на три роки. Хлопчик спритний, гіперактивний. Свекруха навіть зберігає у нас деякі речі і документи, тому що Антошка до всього легко добирається.

-На замок замикати кімнату не хочеться, – пояснила свекруха, – не по-людськи це якось, а порве – шкода.

Так ось, пройшло близько години після відходу нашої свекрухи, ми живемо не далеко один від одного, так що навіть з урахуванням заходу в магазин, свекруха встигла вже дістатися до будинку.

-Алло, – дзвонить мені дружина молодшого брата, – слухай, у мене дуже цінна пропозиція. Зараз приїду.

Від візиту Маргарити, я доброго не чекала. Вона дуже скaндальна особа. Замучила свою власну маму до такого ступеня, що та попросила родину дочки з’їхати, тепер, ось, свекруха їх терпить.

Просто бувають люди, які вважають, що їм все всі повинні, що світ крутиться винятково навколо них.

З таких і вибрав собі дружину брат мого чоловіка, до речі, сам він людина абсолютно неконфліктна і м’яка.

-Ну що, я все придумала, ти – рідня, а, значить, виручай! – Рита привільно влаштувалася з ногами на нашому подружньому ліжку, – Забирайте з собою в село мого сина. Твоя мати все одно на пенсії сидить, їм з Полінкою і не нудно буде. А нам треба їхати відпочивати, ми вже і квитки купили.

-Рита, – кажу, – це неможливо, мама не погодиться. Поліна дівчинка спокійна, до того ж, вона їй внучка, а твій син її з розуму зведе, та й відповідати за чужу дитину вона не стане.

-Та ну, ви привезете хлопчика з речами, – пропонує Рита, – не відправить ж мати хлопця назад.

Я відмовила, остаточно і безповоротно. Я знаю, що це буде для моєї мами неприйнятним, а возити дитину туди і назад – ні в які ворота!

Читайте також:БАТЬКИ, БЛAГАЮ, НЕ РOБІТЬ ЦЬOГО – НІКOЛИ! ЯКБИ Я УСВІДОМЛЮВАЛА ВСЕ ЦЕ, КОЛИ ТОБІ БУЛО 2, 5, 10, 13…

Рита зірвалася на кpик і звинyвачення. Мій чоловік вказав їй на двері. А через годину зателефонував брат:

-Все через твою дружину, – звинуватив він брата, -мама нам з Ритою на двері вказала. У нас грошей на оренду немає. Ритка біситься, а я не знаю, куди і діватися.

Виявилося, повернувшись від нас, Рита влаштувала свекрусі скaндал зі звинуваченнями:

-Мені відмовила твоя улюблена невістка, – крuчала Маргарита, – сказала, що не візьме дитину до своєї матусі, він чужий, бач! І ти могла б взяти відпустку, посидіти з онуком, щоб ми відпочити з’їздили!

Ну слово за слово і понеслась… Свекруха, на рідкість витримана жінка, не стерпіла крuків і образ в своєму будинку. А Рита тепер дзвонить мені і вимагає оплачувати їм орендоване житло:

-Або оплачуйте, або нехай свекруха свою хату розміняє, або я піду, а ви самі виховуйте дитину.

Брат засмучений, боїться, що Ритка і справді, хвостом вильне і кине сім’ю, а мені здається, що це був би найкращий вихід.

Дивись і хлопчик спокійніше стане без такої неpвової мами.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел