fbpx
Події
Смертельний обід: у Чернігівській області сім’ю погубили гриби

У загиблих виявили ураження нирок і печінки

У Чернігівській області сім’я смертельно отруїлася під час обіду.

52-річний Сергій Макуха, його дружина – 49-річна Наталія і дочка – 24-річна Олена померли в одну ніч. Причиною смерті виявилося отруєння. Сталася трагедія в селі Кобижча Бобровицького району Чернігівської області. Про це Gazeta.ua повідомив сільський голова Дмитро Лесенко.

“Чоловік помер вночі. Під ранок викликали “швидку” для жінки і дочки. Вони померли в лікарні. Перед цим всі обідали грибами. Є версія, що отруїлися блідою поганкою. Тільки дивно, тому що молодша дочка їла разом з ними. А їй нічого – розповідає Лесенко, – за другою версією причина в рибі. Нею пригощала сусідка за допомогу в городі. Копали в неї картоплю. Тепер дуже переживає, щоб не робили винною. Боїться людського самосуду “.

Сиротами залишилися 21-річна Ольга та 26-річна Ірина Макухи. Наймолодша із дочок два місяці тому потрапила під автомобіль. Пересувається в інвалідному візку.

Відомо, що смерть настала від гострої серцевої недостатності. У всіх виявили ураження нирок і печінки. Остаточну причину отруєння з’ясують за допомогою експертизи.

У поліції відкрили кримінальне провадження.

Читайте також: Цвіль і черв’яки: стали відомі подробиці масового отруєння дітей у Харкові

Джерело

facebook