fbpx
гороскоп
Сьогодні, 19 серпня, у світлий день Яблучного Спаса, особливо пощастить чотирьом знака Зодіаку: ваш день, як не крути! Подякуйте за нього Всесвіту, адже неминуче досягнете сьогодні успіхів

Сьогодні, 19 серпня, у світлий день Яблучного Спаса, особливо пощастить чотирьом знака Зодіаку: ваш день, як не крути!

Подякуйте за нього Всесвіту, адже зірки обрали саме ас не випадково.

Астрологи стверджують, що найбільше удача сьогодні буде супроводжувати Овнів, Левів, Дів і Терези.

Овен

Овни сьогодні неминуче досягнуть успіхів у всіх сферех, проявивши кмітливість. Нестандартний підхід до ситуації принесе найкращі результати. Готовність до компромісів допоможе швидко вирішити назріваючі проблеми і різноманітні питання.

Не варто привертати до себе багато уваги, сьогодні тобі потрібно залишатися непомітним. У взаєминах з родичами минеться напруга, ви нарешті почуєте більше похвали, ніж критики.

Лев

З самого ранку хтось із близьких людей порадує Левів своїм вчинком. Це стане запорукою прекрасного настрою на цілий день, а завдяки цьому все вам вдаватиметься. Рішення будь-яких важливих завдань і питань варто відкласти на інший день, ваша продуктивність зараз не найкраща.

А ось для спілкування з рідними, коханими людьми, для маленького відпочинку і подарунків собі сьогодні найкращий день!

Діва

Дівам в п’ятницю не варто поспішати з рішеннями. Гарненько обміркуйте всі пропозиції і наслідки зроблених кроків. Сьогодні відкладіть справи і займіться плануванням. Саме чіткий план допоможе зрозуміти в якому напрямку рухатися, щоб досягти бажаного. Тим, хто в пошуках роботи, посміхнеться удача – нові пропозицію самі посипляться на вас, одна іншої краща. Вам залишиться тільки дослухатися до своєї інтуїції обрати для себе найліпший варіант.

В особистому житті на вас 19 серпня чекають маленькі, але дуже приємні і несподівані сюрпризи й новини.

Терези

Сьогодні Терезам неймовірно пощастить з грошима. Можна запланувати або навіть зробити великі покупки, які давно планували. А ось витрати на відпочинок і розваги зірки радять скоротити – не на часі. Режим економії у цій сфері допоможе вберегти бюджет і зміцнити фінансове становище.

Другу половину дня проведіть в колі рідних людей або близьких друзів і старих знайомих – на вас сьогодні чекають несподівано радісні зустрічі, які не тільки подарують щирі емоції, а й позитивно позначаться у майбутньму.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.