Сьогодні, 8 вересня, три знаки зодіаку за вказівкою всесвіту мають неодмінно позбутися конкретних непотрібних речей – в інакшому випадку пошкодуєте, невезіння вчепиться у вас реп’яхом, та так, що не відідрати. Зірки радять більш ніж переконливо

Сьогодні, 8 вересня, три знаки зодіаку за вказівкою всесвіту мають неодмінно позбутися конкретних непотрібних речей – в інакшому випадку пошкодуєте.

Астрологи запевняють, що якщо пожалієте і залишите непотрібні речі – невезіння вчепиться у вас реп’яхом, та так, що не відідрати. а воно вам треба?

Отже, три знаки зодіаку, яким сьогодні необхідно позбутися непотрібного мотлоху – зірки радять більш ніж переконливо:

Рак (22.06 – 22.07)

Раки такий знак. що надзвичайно трепетно ставиться до людей навколо, будь-яке розставання для них – справжнє випробування, тому вони тримаються за стосунки до останнього й дуже міцно. Але іноді не варто.

Сьогодні, як обіцють астроексперти, навіть янгольському терпінню представників цього сузір’я настане край і Раки вони вирішать, що партнерство з певною людиною вичерпалося, тому в ділових і особистих взажминах час поставити жирну і впевнену крапку. І це буде правильне рішення!

Так, це буде нелегкий, але важливий та своєчасний крок, плюси якого відчуєте зовсім скоро.

Діва (22.08 – 23.09)

Дівам сьогодні, у четвер 8 вересня, неодмінно треба позбутися саме предметів, які останнім часом буквально заполонили навколишній простір.

Діви люблять ідеал, і все у них утримується у зразковому порядку, але це вже мотлоху накопилося забагато, хаосу не уникнути.

День сприятливий для того, щоб перебрати “колекцію” одягу і книжок, паперів – і позбавитися всього, що вам вже ніколи не знадобиться. віддайте нужденним, здайте на переробку.

І не жалкуйте ні в якому разі – ви звільняєте простір для нового, корисного і потрібного. Очиститься ваше енергетичне поле і в життя прийдуть приємні позитивні оновлення.

Терези (24.09 – 23.10)

Не секрет, що Терези, як ніхто, люблять вагатися туди-сюди і все “зважувати”, розглядати кілька варіантів.

Але сьогодні ти маєш вирішитися і нарешті зробити рішучий крок, найвірогідніше, він стосується роботи, яка давно перестала тебе влаштовувати – як у професійному, так і в матеріальному плані.

Сьогодні, говорять астроексперти, представникам знаку без ризику можна відмовлятися від старого місця – нове не забариться, і ви будете дуже задоволені пропозицією.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.