fbpx
життєві історії
Сьогодні до нас привезли маленьку дівчинку, якій потрібна була допомога. Соня потребувала рідкої групи. Приїхали її батьки і брат-близнюк, у якого була та ж рідкісна група, що і у неї. Сьогодні я зловив таксі, але, доїхавши до місця виявив, що забув гаманець і мені ні чим розплатитися. Тоді чоловік, який підбіг до таксі, щоб зайняти моє місце, розплатився за мене. Я запитав у нього, як я можу повернути йому борг

Добрі історії з реального життя, які підтверджують: добра і світла в нашому світі так багато!

Сьогодні до нас в лікарню привезли маленьку дівчинку, якій потрібна була термінова допомога. Соня потребувала рідкої групи. Приїхали її батьки і брат-близнюк, у якого була та ж рідкісна група, що і у неї. Я пояснив йому, що його сестра потребує його допомоги і що це питання життя і кінця. Він подумав про щось секунду, а потім, попрощавшись з батьками, пішов зі мною в палату. Коли ми з ним закінчили і я сказав йому, що він може відпочити, він несподівано запитав мене: “Як? Хіба я не буду жити? ” Тобто в той момент, коли він погодився поділитися з сестою, хлопчик був упевнений, що він не буде жити. Але заради сестри він готовий був віддати життя!

Сьогодні я зловив таксі, але доїхавши до місця, виявив, що забув гаманець і мені ні чим розплатитися. Тоді чоловік, який підбіг до таксі, щоб зайняти моє місце, розплатився за мене. Я запитав у нього, як я можу повернути йому борг, і він дав мені візитку з адресою зі словами: “Ви можете залишити їх тут”. Коли ввечері я приїхав за цією адресою, я побачив, що ця будівля благодійного фонду.

Сьогодні ми з моїм хлопцем сиділи в кафе і я помітила, що щоразу, коли хтось проходить повз, він нахиляється до мене і цілує мене в щоку. Я запитала у нього, навіщо він це робить, а він посміхнувся і відповів, що хоче, аби усі знали, що я його дівчина. Ми обої втратили свої другі половинки близько десяти років тому. Вони хворіли на оду й ту саму хворобу. Але ми змогли покохати знову. У кожного є другий шанс.

Я завжди пристібаю ремені безпеки за кермом. Але сьогодні мені треба було дістати карти з бардачка і я розстібнув ремінь безпеки. Коли я нахилився, з кузова вантажівки, яка стояв на світлофорі переді мною, випала довга алюмінієва труба. Вона розбила лобове скло і врізалася прямо в водійське крісло, прямо в те місце, де секунду тому була моя голова. Поліцейський, який прибув на місце, довго дивувався тому, як сильно мені пощастило.

Сьогодні, коли я сиділа на лавці в парку, побачила літню пару. Вони зупинили свій автомобіль під старим дубом, включили джазову музику і почали танцювати повільний танець. Вони трималися за руки і не зводили очей один з одного. Потім вони сіли назад в машину і поїхали.

Сьогодні я бачила в супермаркеті молодого хлопця. У нього було дві подарункових карти і він купив на них кілька відео-ігор. Коли він уже збирався йти, касирка сказала йому, що у нього на картці залишилося ще 12 доларів. Тоді він повернувся в магазин, взяв букет за 10 доларів і, розплатившись за нього карткою на касі, віддав касирці. Вона ще довго не могла стерти усмішку з обличчя навіть після того, як він вже пішов…

Сьогодні мій синочок Назарчик обійняв мене і сказав: “Ти найкраща мама в світі!” Тоді я запитала його: “Чому ти так вирішив? Ти що знаєш всіх мам у світі?”, А він відповів:” Ти для мене – весь світ!”

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!