fbpx

Сьогодні гуляючи з дітьми моя свекруха зателефонувала і покликала нас на деруни, які я дуже люблю. Коли ми вже смакували за столом Світлана запитала: “А чому ви так догоджаєте своїй невістці?” Та відповідь вразила навіть мене, адже в цих словах звучить велика мудрість. “Тому що зараз я дбаю про дітей, а коли я буду старою, то вони з любов’ю і хорошими спогадами будуть дбати про мене. Щоб не стидно було на старості літ, в них ложку води попросити. А якщо я зараз буду в свою невісточку “каміння кидати”, то чого тоді чекати від неї в старості?

Зі Світланою ми подруги ще зі школи. Так склалось життя, як би це дивно не звучало, що обидві ми після одруження пішли у невістки. А ще живемо поряд по сусідству.

Тому нашій дружбі вже багато років і ми завжди ділимось одна з одною, своїм досвідом, своїми якимось переживаннями чи радощами. Я завжди розповідаю подрузі, яка класна в мене свекруха.

Валентина Сергіївна часто мене виручає з приготуванням їжі. А ще буває і підкине грошенят на якусь серйозну покупку. Та в моєї подруги, ну геть інша ситуація, її свекруха завжди перцю у відносини підсипає. Та так щоб скучно не жилося.

Світлана каже, що вже і так і сяк намагається знайти контакт до неї, а їй все не вгодиш. Ось нещодавно їздили з подругою на шопінг до міста.

Купили деяку одежу дітям, та й себе не образили. Світлана придбала собі нові джинси і кофтину. А я трохи крутішу зробила покупку.

Купила собі моднячу дублянку. Щасливі повертались ми додому.

Свою обновку я приміряла того вечора біля дзеркала, чоловік щось там бурчав трохи невдоволено, що я стільки грошей потратила.

Проте свекруха моя швидко за мене вступилась. Що жінці завжди потрібно більше, адже ми маємо біля чоловіків виглядати справжніми королевами.

Для того гроші і заробляються, щоб вони приносили нам задоволення і радість.

Та зустрівши Світлану наступного дня, помітила, що вона трохи засмучена. Виявляється, свекруха зчинила “бурю”, що вона шматтярка і марнотратка. Нащо їй стільки одежі, краще б борошна і цукру мішок до хати купила.

Світлана часто мене запитує, чому наші свекрухи такі різні? Та я не знаю, що і відповісти, чи мені так просто пощастило? Чи є справді якийсь секрет чи причина?

Сьогодні гуляючи з дітьми моя свекруха зателефонувала і покликала нас на деруни, які я дуже і дуже люблю. Коли ми вже смакували за столом Світлана запитала: “А чому ви так догоджаєте своїй невістці?”

Та відповідь вразила навіть мене, адже в цих словах звучить велика мудрість.

“Тому що зараз я дбаю про дітей, а коли я буду старою, то вони з любов’ю і хорошими спогадами захочуть подбати і про мене. Так щоб не стидно було на старості літ, в них ложку води попросити. А якщо я зараз буду в свою невісточку “каміння кидати”, то чого тоді чекати від неї в старості?

Ну хіба вона в мене не найкраща?

А які у вас стосунки зі свекрухами?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page