fbpx
гороскоп
Сьогодні на ці 3 знаки Зодіаку насувається лавина щастя: вони зможуть здійснити свої найпотаємніші бажання!

Сьогодні на ці 3 знаки Зодіаку насувається лавина щастя: вони зможуть здійснити свої найпотаємніші бажання!

Сезон Скорпіонів триває до 22 листопада. Зі свого боку, Меркурій і Венера зараз проходять транзитом у цьому знаку Води. Певні знаки зодіаку зазнають впливу цих астральних конфігурацій і будуть щасливі в цей період.

Цим знакам зодіаку дуже пощастить у цей період. З транзитом Сатурна у Водолії та рухом зірок Меркурія та Венери в Скорпіоні до 17 листопада, не забуваючи про Сонце в цьому знаку Води, вони переживуть дні, багаті емоціями.

Скорпіон

Скорпіонам в цей період дуже пощастить в особистому житті і особливо в любові. Транзит Венери в їхньому знаку спонукатиме їх більше виражати свої почуття людині, з якою вони зустрічаються протягом деякого часу. Їм не складе труднощів контролювати свої емоції під час цих різних транзитів, особливо з Меркурієм у Скорпіоні. Вони добре проведуть час і будуть дуже щасливі, поки Сатурн не увійде у Водолія.

Телець

У цей час Тельці можуть здійснити свої найзаповітніші мрії. Енергія Скорпіона буде на піку, і представники цього земного знака будуть більше прислухатися до своєї інтуїції. У ці вихідні вони могли провести важливу зустріч. Ця людина допоможе їм набути впевненості в собі та піднятися по сходах у своєму професійному середовищі, скориставшись новими можливостями роботи, які їм будуть запропоновані.

Близнюки

Близнюки будуть дуже успішними в професійному житті. Вони зроблять все для досягнення успіху, щоб отримати відповідальність і зайняти посаду з кращою винагородою. Вони отримають усе, що хочуть, і зможуть мати більш стабільне життя. Завдяки Меркурію і Венері в Скорпіоні вони будуть дуже щасливі в цей період.

Близнюкам також пощастить у романтичних стосунках. Вони познайомляться з новими людьми, і це допоможе їм легше виражати свої емоції та почуття іншим. Це гарний час, щоб розпочати справжні стосунки і, можливо, взяти на себе зобов’язання щодо них на довгострокову перспективу. Цей період також буде сприятливим для змін, і Близнюки можуть переглянути свої пріоритети. Вони нарешті будуть у гармонії та мирі з самими собою і будуть більш спокійними щодо свого майбутнього.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page