fbpx
гороскоп
Сьогодні ну просто казка, а не день, але лиш для 4-х обранців Зодіаку! Ваша задача – дотриматися рекомендацій астроекспертів, і тоді день 9 листопада 2022 року подарує і грошовий рух, і прекрасне самопочуття і любовне щастя

Сьогодні ну просто казка, а не день, але лиш для 4-х обранців Зодіаку! Ваша задача – дотриматися рекомендацій астроекспертів, і тоді цей день 9 листопада 2022 року подарує і грошовий рух, і прекрасне самопочуття і любовне щастя і надовго вам запам’ятається як один з найкращих в цьму місяці!

Телець

У тебе – сприятливий день для любовних пригод, побачень, досягнення успіху в протилежної статі. Винахідливість та неординарність мислення дозволять сьогодні впоратися з несподіваними звістками чи нестандартними ситуаціями.

Дуже сприятливий час для сімейних відносин, одруження, позитивних змін в особистому житті, започаткування нового життя.

Існує ймовірність виграшу або вдалої покупки. Дій сьогодні упевнено й сміливо! Всесвіт тебе у всьому підтримує.

Близнюки

Середа – сприятливий день для активного пошуку нової сфери докладання сил, інтелекту та вкладення капіталу. Корисні рішучі дії щодо зміцнення матеріального становища.

За що б ви не взялися сьогодні, у майбутньому на вас чекає успіх! Однак не переоцінюйте свої сили та можливості – вони не безмірні.

Порада дня – не відкидайте допомогу друзів та близьких – у ній ключ до вирішення багатьох проблем. Будьте уважні! Можливі несподівані зустріч чи звістка, які можуть круто змінити ситуацію, але – у позитивний бік!

Лев

Сьогодні на жінок цього знаку чекають нові цікаві знайомства – не виключено, що з ділових вони переростуть у любовні. Ваші привабливість, шарм,

Будь-які дії будуть вдалими та знайдуть сприятливий відгук в житті – довіряйте собі і Всесвіту.

Чоловікам 9 листопада зірки рекомендують присвятити заплутаним питанням у особистому житті. Ви не повинні багато вимагати від партнерки, поки самі не будете готові запропонувати стільки ж. А з усіма пробламами ви сьогодні легко упораєтеся.

Терези

Вдалий день для початку будь-якої справи, сімейних стосунків. Сприятливі великі покупки (крім виробів із золота), господарські турботи, цілительство.

Для жінок існує ймовірність нового знайомства з цікавою людиною. Чоловікам зірки рекомендують стримати пристрасть до екстравагантних вчинків, які можуть змінити особисте життя на гірше. Стабільність і виваженість – ось ваші надійні друзі й партнери.

Сьогодні у Терезів з’явиться можливість блиснути талантами, виявити усі свої здібності. Винахідливість, шарм, невгамовна фантазія зроблять вас центром уваги та допоможуть вирішити будь-які труднощі!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page