fbpx
життєві історії
Сьогодні пролунали слова: «Я тебе більше не кохаю, я подав на розлучення». Ми з чоловіком 10 років разом, 8 з них в офіційному шлюбі. За цей час у нас народилося троє діток, три прекрасних синочка, молодшому немає ще й місяця. Я, коли це почула, стоячи біля плити, мало не впустила ополоник

Сьогодні пролунали слова: «Я тебе більше не кохаю, я подав на розлучення». Ми з чоловіком 10 років разом, 8 з них в офіційному шлюбі. За цей час у нас народилося троє діток, три прекрасних синочка, молодшому немає ще й місяця. Я, коли це почула, стоячи біля плити, мало не впустила ополоник…

Сьогодні пролунали слова: «Я тебе більше не кохаю я подав на розлучення».

Ми з чоловіком 10 років разом, 8 з них в офіційному шлюбі. За цей час у нас народилося троє діток, три прекрасних синочка, молодшому немає ще й місяця. Весь час очікування третього синочка пройшов без чоловіка і його підтримки, як фізично, так і морально, бо він працює вахтами.

І ось він тиждень вдома. Перші пару днів було все добре, намагалася не піднімати тему того, що він не писав і не дзвонив, поки був на роботі. Але тут у нього в голові наче щось клацнуло, поїхав у справах і пише, що він мене більше не кохає, і щоб я спокійно і без істерик підтвердила розлучення, на яке він вже подав.

Я, стоячи в цей час на кухні біля плити, мало не впустила ополоник…

Звісно, я відмовилася це робити і отримала від нього відповідь: «Тоді я піду так».

На моє запитання, як давно він мене вже не любить і зраджує (а я переконана, що справа якраз в іншій жінці), він не відповідає, говорить, що це вже не важливо. Розмовляти не хоче, на примирення не йде. Як бути? Я тільки після пологів, старшій дитині 8 років, середньому всього 3 рочки. Чоловік готовий залишити мене з трьома дітьми і піти, а як же ми будемо без чоловіка, без тата?

Я у глухому куті, загнана в тупик і не знаю, що робити. Допомоги попросити ні у кого.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page