fbpx
гороскоп
Сьогодні розпочалась “горіхова повня”: що варто зробити, щоб не накликати на себе халепу. “Ритуали”, які притягнуть у ваш дім благополуччя та удачу. Не упустіть такої можливості!

Сьогодні розпочалась “горіхова повня”: що варто зробити, щоб не накликати на себе халепу. “Ритуали”, які притягнуть у ваш дім благополуччя та удачу. Не упустіть такої можливості!

Горіхова повня 10 вересня 2022: що можна і не можна робити

Чим погана повня у вересні і як варто поводитися в цей період, щоб не накликати на себе халепу.

Повня у вересні настала вже сьогодні, 10 числа о 12:59 за Києвом. Астрологи назвали цей повний місяць “Горіховий”, але є й інші назви: “Кpивавий”, “Шлюбний”, “Осінній” або “Кукурудзяний”. Що можна і що не можна робити в повний місяць за заповітами езотериків.

Що треба робити при повному місяці 2022 – поради зірок

Повню у вересні 2022 не просто так називають “Шлюбною” – багато людей в цей період зможуть укласти міцний союз не тільки з іншою людиною, але і з власним “я”. Для того, щоб це сталося, постарайтеся виконати кілька важливих дій:

виписати на папір всі цілі і завдання на прийдешній місяць;

туди ж виписати всі проблеми, які у вас є зараз;

займатися творчістю, медитувати, робити масажі і доглядові процедури;

спілкуватися з близькими людьми, проводити час з друзями;

сходити до церкви і очиститися від негативу.

Не зайвим буде і створення спеціального вівтаря – вам потрібно знайти священне місце в квартирі і встановити туди свічки, аромапалочки і фотографії рідних людей. Також ви можете написати записку повному місяцю і подякувати йому за енергію, яку вона вам дає.

Що не можна робити в повню 2022 – суворі заборони

Через те, що повний місяць впливає на людей безпосередньо і світлою, і темною енергетикою, дуже просто розлютити Всесвіт, ігноруючи його заборони.

У період вересневої повні утримайтеся від:

злості і ненaвисті по відношенню до оточуючих;

пліток, пересудів і конфліктів;

спілкування з малознайомими людьми;

великих фінансових угод і підписання паперів;

зміни місця проживання або роботи;

починання нових проектів.

Найкраще присвятити цей день відпочинку і самопізнанню, розвиваючи свій справжній початок. Якщо у вас вийде за допомогою медитацій або сну налагодити контакт з Вищими силами, а також творити тільки благі справи, космос обов’язково відповість вам взаємністю і допоможе налагодити особисте життя.

Нехай все у вас буде добре!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua