fbpx
гороскоп
Сьогодні розпочався ретроградний Меркурій, який має чималий вплив на людину: Астроексперти рекомендують бути максимально обережними. Від цих “особливих” днів можна очікувати чого завгодно!

Сьогодні розпочався ретроградний Меркурій, який має чималий вплив на людину: Астроексперти рекомендують бути максимально обережними. Від цих “особливих” днів можна очікувати чого завгодно!

Астроексперти попереджають, що ретроградний Меркурій 2022 настав вже сьогодні, 10 вересня і триватиме до 2 жовтня. В цей же період відбудеться ще одне важливе явище – повня 2022 у вересні, тому експерти з езотерики рекомендують бути максимально обережними.

Що не можна робити в ретроградний Меркурій 2022 – особливості цих деньків.

Згідно з народними повір’ями і спостереженнями астрологів, в період ретроградності маленької планети трапляються різні лиха – глобальні і приватні. Може зламатися автомобіль або техніка, навалитися недуга, обрушитися на голову конфлікт або купа проблем. Те ж саме відбувається і в світі – саме в період ретроградного Меркурія трапляються різні катaстрофи і катaклізми.

Ретроградний Меркурій 2022 почне впливати на людей 10 вересня і виявиться в сузір’ї Терезів. Даний знак Зодіаку символізує баланс і дипломатичність, тому суперечок буде менше, а ось фінансові операції знаходяться під суворою забороною. Краще цей період присвятити сім’ї і дому, а також вирішенню нагальних питань, разом з цим будь-які разючі зміни і різкі рухи тіла зірки рекомендують відкласти на потім.

Ретроградний Меркурій 2022 – вплив на знаки Зодіаку

Екстрасенси і астрологи кажуть, що період зворотного руху планети впливає на все живе на Землі. Енергії стають більш “в’язкими” і невизначеними, все ніби перевертається з ніг на голову.

Ви повинні бути до цього готовими.

Слухайте своє серце, воно підкаже правильний шлях!

Якщо у вас вийде прислухатися до озвучених порад, то життя налагодиться, а ретроградний Меркурій принесе тільки позитивні результати.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua