fbpx

Сьогодні унікальний момент для 4 знаків Зодіаку! “Повня”, або ж – “Т-квадрат”, дарує вам шанс стати на довгий шлях “білосніжної смуги”

Сьогодні унікальний момент для 4 знаків Зодіаку! “Повня”, або ж – “Т-квадрат”, дарує вам шанс стати на довгий шлях “білосніжної смуги”

Повний місяць у березні обіцяє прекрасне для 4 знаків зодіаку. Тоді як молодий місяць символізує новий початок, повний місяць вважається часом надзвичайної романтики, і астрологи цінують його як час трансформації, прояву та кульмінації для всіх нас.

У березні, 7 числа, тобто сьогодні, повний місяць сходить у прекрасному знаку Діви і показує особливий феномен, астрологічним мовою Т-квадрат. Ми говоримо про Т-квадрат, коли три планети розташовані під кутом дев’яносто градусів одна до одної, створюючи форму, яка виглядає як “Т”.

Т-квадрат, який відбувся цього повного місяця, буде між Сонцем у Рибах і Місяцем у Діві, які протистоять один одному, і Марсом у Близнюках, який знаходиться на 90 градусів від Сонця та Місяця.

Т-квадрат може викликати напругу, як ніби ми відчуваємо, що потрібно щось зробити поспішно! Але, на щастя, завдяки волелюбному Урану в гармонії з Сонцем і Місяцем, чим більше ми прагнемо вийти із зони комфорту, тим більша ймовірність прогресу.

Якщо ваш знак Сонця та/або Асцендент знаходиться в одному з наступних знаків зодіаку, ось чому ви можете відчути прекрасні речі в новому періоді, який розпочнеться 7 березня:

Телець 

Дорогий Телець, у вас все виглядає яскраво! Раптом ви відчуваєте, що ваше життя сповнене романтики, чарівності та сміху.

Якщо ви самотні: самотні Тельці матимуть чудову можливість зустріти когось – можливо, навіть споріднену душу! Домовтеся про побачення з людьми, яких ви цінуєте, у дні повного місяця та пориньте у свій наступний роман.

Якщо ви живете у відданих стосунках: Стабільні пари також можуть насолодитися цією атмосферою! як?

Плануйте час для обіймів і пригод зі своїм партнером. Якщо з якоїсь причини розрив стався в цей період, це тому, що ви деякий час не були на одній хвилі.

Цей повний місяць також приносить вам велику обізнаність, від організації своїх хобі до роздумів про творче підприємство. І якщо у вас є хоч якийсь талант, ви зрозумієте, що зараз саме час використовувати його та розвивати.

Однак, коли Марс рухається через ваш астрологічний другий будинок, будинок впевненості в собі, він може випробувати ваше терпіння. На щастя, з Ураном у вашому знаку також будуть незвичайні способи використовувати ваш геніальний талант і унікальну ексцентричність.

Скорпіон

Здебільшого вам пощастить. Захоплюючі події, гарні та зустрічі друзів можуть підготувати вас до того, щоб одягнути улюблений одяг і весело провести час. Вас може чекати успіх, якого ви так довго чекали, і ви можете сміливо показувати всім, якими великими здібностями і цінностями ви володієте.

Крім того, подивіться уважніше на основи свого бізнесу, якщо не на логістику навколо ваших ідей на майбутнє. Ви можете легко визначити, що потребує покращення в певних сферах вашого життя, і ви легко знайдете рішення.

Марс у Близнюках, перебуваючи під прямим впливом Сонця та Місяця, може викликати напруженість під час ведення бізнесу чи переговорів.

Ймовірно, виникнуть непорозуміння та певні збитки, які потрібно виправити – і це може бути у вашому любовному житті або навіть коли справа стосується дітей чи проєкту.

Іншою формою прояву може бути, якщо ваш партнер по любові сперечається з другом, і причиною цього можуть бути ревнощі. Знайдіть спосіб, щоб кожен побачив, що життя – це не драма.

Козеріг

Повний місяць у Діві 7 березня освітлює ваші дослідження, віру та пошук вищої мудрості, заохочуючи вас брати участь у дискурсі чи дослідженні, яке розширює ваші знання.

Будучи дисциплінованим знаком, ви любите брати участь у розмовах, які вас викликають, і це буде ідеальний час для важливих дискусій. Ви можете запропонувати світу багато цінної інформації, і зараз настав час поділитися нею з людьми навколо вас.

Життя також може раптово здатися яскравішим і захоплюючим, ніби ви готові вирватися зі своєї шкаралупи та вирушити в абсолютно нову подорож. Ваш розум та ідеї будуть сильні, і ви не можете дочекатися, щоб побачити, що ще приготує для вас життя.

З одного боку, ви можете побачити кульмінацію більшого проекту, можливості подорожі, ініціативи чи роботи, але переконайтеся, що ви дуже уважно все перевіряєте та читаєте дрібний шрифт.

У цей період у вас можуть виникнути проблеми, але якщо ви збережете спокій, у вас все вийде. Якщо зараз виникнуть юридичні питання чи переговори, вам обов’язково слід звернутися до юриста чи довіреного фахівця, щоб усе перевірити.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page