fbpx
гороскоп
Сьогодні язик – ворог номер 1: астрологи попереджають, 8 вересня , ці три знаки Зодіаку можуть самі собі нашкодити. А причиною буде “своє ж зле око”. Декілька порад Всесвіту, як “згладити кути”

Сьогодні язик – ворог номер 1: астрологи попереджають, 8 вересня , ці три знаки Зодіаку можуть самі собі нашкодити. А причиною буде “своє ж зле око”. Декілька порад Всесвіту, як “згладити кути”

Як хоч трішечки “згладити” гострі кути в непростій ситуації, читайте в нашому матеріалі!

Сьогодні не час для пустих балачок. 8 вересня – треба діяти. Інакше халепи не уникнути.

Всесвіт попереджає лише такі знаки Зодіаку, як: Лев, Діва та Рак!

Лев

Леви — вже водиться за ними такий гріх — люблять похизуватися, тому слова злітають у них з язика набагато раніше, ніж вони встигають подумати над тим, чи варто про це комусь розповідати. Ось і сьогодні, 8 вересня, вони, як кажуть, заради червоного слівця, можуть комусь розповісти найважливішу свою таємницю – чи варто після цього дивуватися, що задумане ніколи не здійсниться? Всесвіт рекомендує представникам знака спочатку здійснити задумане, а вже після ділитися з рідними своїм щастям.

Діва

Дівам дуже важливо перебувати у центрі уваги оточення. Вони використовують будь-які теми для того, щоб підтримати інтерес із боку тих, з ким розмовляють. Відчувши, що цей інтерес згасає, вони підвищують градус розмови і, не помітивши, можуть розповісти те, про що при любих обставинах промовчали б. Всесвіт наполегливо рекомендує представникам знака подумати, чи вартує “секундний” та нетривалий успіх такої ціни.

Рак 

Раки, як всім давно відомо, — головні мрійники зодіакального кола, що, щоправда, ця “звичка” трішки їм мішає, оскільки вона заважає їм бути людьми практичними і навіть приземленими.

8 вересня будуть однаково затребувані обидві ці якості: мрії представників знака, схоже, будуть набувати конкретних рис, про які в жодному разі нікому не можна розповідати, поки вони не здійсняться. А якщо ні, то енергія, яка необхідна для їх здійснення, піде в “землю”.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua