fbpx

Сьогодні за місячним календарем, 30 березня: один з найнесприятливіших днів березня і всієї весни

Сьогодні за місячним календарем, 30 березня: один з найнесприятливіших днів березня і всієї весни

Щоденні зміни енергетики Місяця впливають не тільки на настрій, а й на удачу. Скористайтеся рекомендаціями місячного календаря, щоб досягти успіху і ефективно планувати справи в цей четвер і через день.

Сьогодні березень і один із найнесприятливіших днів усієї весни. Забігаючи наперед, варто відзначити, що Місяць знаходиться в дуже негативному положенні, але з’єднання Венери та Урана, про яке ми пояснили раніше, зіграє велику роль у цьому негативному астрологічному положенні. Зберігайте спокій сьогодні і поки нічого не плануйте на майбутнє. Фахівці рекомендують уникати спонтанних рішень і ризиків.

Фаза Місяця: починається 10-й місячний день. Ми знову опинимося під впливом Рака. Знаку Води не підходить фаза зростання, тому Місяць не тільки не захищає нас від гніву планет, але навіть розпалює полум’я. Будьте обережні, тому що ми можемо легко втратити повагу до нашого оточення.

Магнітні бурі 30 березня: Як кажуть, біда не ходить одна. Магнітосфера Землі сьогодні збурена, тому також є ймовірність магнітної бурі. Не напружуйтеся без потреби.

Що сьогодні приносить тобі удачу?

душевний спокій

позитивне ставлення

логічне мислення

уникнення ризику

Що завадить успіху сьогодні

перевтома

дратівливість

непотрібної уваги

Робота по дому за місячним календарем

Сьогодні нам знадобиться відпочинок, тому спокійні домашні справи будуть найважливішими. Ще краще буде, якщо ми взагалі відмовимося від роботи по дому. Спробуймо як слід відпочити, якщо є можливість. Щоб не відчувати роздратування і негативу, постарайтеся не обтяжувати себе зайвими турботами.

Фізична активність, тривалі прогулянки та важка робота по дому можуть виснажувати вашу енергію. Читання книги або перегляд приємного фільму — чудовий спосіб зарядитися енергією. Ви також можете займатися розслаблюючою медитацією вдома, особливо після важкого робочого дня.

Фінанси і робота на 10-му Місяці

Зростаючий Місяць у Раку буде дуже негативним поєднанням в плані активної роботи. У цей день підвищити свій авторитет і успішно впоратися з усіма обов’язками буде набагато складніше, ніж зазвичай. День не підходить для великих фінансових операцій і ділових дискусій. Краще постаратися тихо завершити поточні справи, не роблячи поки нічого нового.

Негативні аспекти Венери та Урана можуть вплинути на прийняття рішень. Не піддавайтеся короткочасним імпульсам, інакше ви можете втратити свої заощадження та можливості. Астрологи категорично не радять витрачати гроші, особливо на непотрібні речі.

Любов і спілкування 30 березня

Розвиток відносин сьогодні повністю припиняється. Їхнє майбутнє повністю залежить від вашого емоційного стану. Будьте добрішими до тих, хто любить вас і тих, кого ви любите. Якщо ви вмієте контролювати свої емоції і покладаєтеся на здоровий глузд, то цей четвер може бути спокійним днем, без сварок і негативу.

Не піддавайтеся бажанню оцінювати когось за зовнішністю та першим враженням, тому що все, що люди роблять сьогодні, може бути іншим завтра. У сімейних стосунках можуть виникати конфлікти, яким можна запобігти, якщо розуміти потреби партнера і не тиснути на нього.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page