fbpx

Сьогоднішній день за місячним календарем, 17 березня, буде одним із найнебезпечніших днів: як не потрапити в халепу, та вийти сухим з води!

Сьогоднішній день за місячним календарем, 17 березня, буде одним із найнебезпечніших днів: як не потрапити в халепу, та вийти сухим з води!

Кожен день має унікальну енергетику, яка багато в чому залежить від фази Місяця і перебування Місяця в тому чи іншому знаку. Скористайтеся порадами місячного календаря, щоб уникнути неприємностей і провести день вдало.

Астрологи називають 17 березня одним із найнебезпечніших днів місяця, але не через небезпечний аспект між Сонцем і Меркурієм, а через Місяць. Поєднання цих двох космічних об’єктів позбавляє нас здатності приймати ефективні рішення, а також нашої мотивації та сили. Це буде дуже поганий день для фінансових операцій і торгівлі.

Фаза Місяця: 25-й місячний день спадаючий Місяць знову буде в Козерозі. Це дуже добре, оскільки цей сприятливий місячний стан принаймні допомагає компенсувати проблеми, що виникають через з’єднання Меркурія та Сонця. Місяць допомагає нам з тобою відокремити правду від обману.

Магнітні бурі 17 березня: магнітосфера Землі знаходиться в стані спокою. Найближчим часом метеорологи не прогнозують геомагнітних збурень.

Що сьогодні приносить удачу

душевний спокій

доброта

відпочинок

помірний егоїзм

Що завадить успіху в цей день

плітки

скандал

великі покупки

необачні кроки

домашні клопоти

Цієї п’ятниці зосередьтеся на собі, а не на домашніх справах. Повноцінний відпочинок і відсторонення від домашніх справ допоможе вам залишатися сильним і бадьорим. У цей день астрологи та експерти радять уникати справ, які можуть зіпсувати настрій.

З’єднання Сонця і Меркурія може швидко розпалити почуття, які буде важко контролювати. З цієї причини астрологи рекомендують вам вибирати ті види діяльності, які приносять вам задоволення. Постарайтеся сьогодні не влаштувати безлад і випрати вчасно. Не заохочуйте своїх близьких до прибирання. Тому що це передбачає сварки. Нехай кожен сам вирішує, чим він хоче займатися.

Любов і дружба в 25-й місячний день

Сьогодні процвітатимуть плітки, брехня та лицемірство. Ні в якому разі не варто довіряти людям, які раніше були визнані винними у брехні. Не намагайтеся самі перебільшити чи спотворити факти. Говоріть людям правду, навіть якщо це здається не найкращим способом вирішення проблем сьогодні. Ви будете більше поважати це в майбутньому.

У такі дні точно не варто знайомитися з новими людьми та відкриватися їм. Знайти споріднену душу буде практично неможливо. Якщо ви новачок у стосунках, краще не намагатися виправити іншу сторону. Це може призвести до суперечок.

Фінанси та робота 17 березня

Для тих, хто виріс із негативними установками на кшталт “багатство — це погано”, сьогодні дуже поганий день для роботи та прийняття рішень. Усі ці негативні звички можуть працювати проти вас сьогодні. Енергія Козерога намагається допомогти, але негативний аспект Сонця та Меркурія невблаганно тягне нас до фінансового дна.

Залишайтесь оптимістами, об’єктивними та непохитними духом. Не потрібно купувати шкідливу їжу. Цей день дуже небезпечний для тих, хто піддається своїм бажанням, жеpтвуючи грошима. Ви повинні розуміти, що емоційні покупки довго вас не радуватимуть. Ейфорія від таких покупок може згаснути практично відразу.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page